in

GELECEĞİ TASARLAYACAK PROGRAM AÇIKLANDI!

Brand Week Istanbul’un ilham verici programına göz atmayı unutmayın.

Brand Week Istanbul, bu yıl da Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini, dünyanın en yaratıcı zihinleri ve projeleriyle buluşturuyor! İstanbul’u, sahip olduğu büyük potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırmak isteyen Brand Week Istanbul, fikirleri ve markalarıyla geleceği bugünden yaratmak isteyenlere ilham verecek bir haftaya hazırlanıyor!

6-8 Kasım tarihleri arasında Zorlu PSM’de yedinci kez düzenlenen Brand Week Istanbul’un bu yılki teması “Geleceği Tasarlamak.” Dünden çıkardığımız derslerin ve yarınlar için benimsememiz gereken değerleri, yeni teknolojiler, yeni fikirler ve yeni kültürel kodlarla tartışılacağı etkinliğin zengin programına göz atmayı unutmayın.

    

Yüzlerce konuşmacı altı sahnede geleceği anlatıyor

Dünyaya ve Türkiye’ye yön veren trendlerin, iş dünyasını meşgul eden konu ve konukların, dijital iş modellerinin ve yaratıcılığa dair yenilikçi vakaların altı sahnede binlerce konukla paylaşılacağı Brand Week Istanbul; Felis Ödülleri, Lovemarks Ödül Töreni, Fark Yaratan Kadınlar, Brand Academy Sertifika Programı, Marka İkonları Yürüyüşü, Portfolyo Buluşmaları ve özel networking toplantıları gibi geleneksel yan etkinliklerinin yanına bu yıl geleceği belirleyecek teknolojilerin sergilendiği ve sosyal medyanın yükselen hikâye anlatıcılarını ağırlayan FutureTech sahnesi ve Instagram yıldızlarını bir araya getiren Insta Day gibi yenilikler ekliyor.

İstanbul’dan Berlin’e, Apple’dan NASA’ya, Carnegie Mellon’dan iyzico’ya oyunu değiştiren isimler

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geleceği tasarlayan mucit John Zimmerman, M87 Karadeliği projesinin mimarlarından Feryal Özel, NASA Kreatif Direktörü Dan Goods, iş dünyasını kuralları yıkmaya ve korsanlardan ilham almaya çağıran Sam Conniff, Apple’ın ikonik logosunun tasarımcısı Rob Janoff, toplumsal cinsiyet eşitliğinin en etkili liderlerinden Sally Helgesen, kültürel yaratıcılığı pazarlamaya aktaran Clotaire Rapaille, Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türkiye’nin en başarılı fintech maceralarından iyzico’nun kurucusu Barbaros Özbuğutu, model ve oyuncu Çağla Şikel ve daha birçok isim Brand Week Istanbul’a özgü hikâyeler anlatmaya ve sanattan teknolojiye, iş dünyasından ekonomiye geleceği belirleyecek ipuçlarını paylaşmaya hazırlanıyor.

 

Sanat ve aktivizm olmadan asla!

Pazarlama iletişimiyle sınırlı bir marka idealizminin ötesine geçerek, topluma, çevreye ve geleceğe yönelik sorumluluklarını, eylemleriyle kanıtlayan aktivist markalar; eski kuşakların üretim ve tüketim modelini reddeden aktivist genç kuşaklar ve sorunlara yaratıcılıkla dikkat çeken aktivist sanatçılar uzun yıllardır olduğu gibi bu yıl da Brand Week Istanbul gündeminde. «Yatak Performansı – Yükü Taşı» çalışmasıyla dikkat çeken performans sanatçısı Emma Sulkowicz; 10’uncu yılını geride bırakmaya hazırlanan Mardin Bienali’nin küratörü Adwait Singh, dünyayı oyunlarla değiştirmeye çalışan tasarım profesörü John Sharp sunumlarıyla fark yaratacaklar. Daha deneyimsel tarafta ise Brand Week Istanbul’a özel iki değerli proje duruyor. Onur Şentürk imzası taşıyan ve Turhan Selçuk’un fütürist çizgi romanı Abdülcanbaz Volga Volga 2101’i etkinlik temasıyla harmanlayan Olasılıklar animasyonu ve gerçekçi hologramlarıyla sanat ve teknolojiyi buluşturan Bars Delicious Entertainment’ın üç gün boyunca sürecek gösterileri…

Yılın en ilham verici haftasının başlamasına yalnızca iki gün kaldı. Türkiye’nin en büyük marka ve iş dünyası etkinliğine gelmeden önce zengin programı incelemeyi unutmayın!

Ayrıntılı bilgi ve katılım için: www.brandweekistanbul.com

What do you think?

Written by bestylemagazine

Philips “Multigroom MG7720” ile Yeni Yıla Yeni Bir Tarz

fizy Müzik Ödülleri’nde Türkçe Müziğin En Çok Dinlenen İsimleri Belli Oldu !