in

Mayıs 2022 Burç Yorumları

KOÇ

Kendinizi iyileştireceğiniz günlere kalbinizin kapılarını sonuna göre açacaksınız. “Yeter!” diyebilen ve yoluna devam edebilenin ne kadar avantajlı olduğunu deneyimleyerek öğreneceğinizi işaret ediyor gök kubbe… İç dünyanızdaki doğruların yavaş yavaş evrildiğini fark edeceksiniz. Ekonominizi fitilleyen harcamalar artabilir. Ayrıca bahanelere sığınan kişilere karşı dirayetli tavrınızla ön plandasınız.

BOĞA

Herkes tuttuğunu koparamaz. Ancak siz Mayıs ayının gücünüzü ardınıza alarak aklınızdakileri gerçekleştirmek adına önemli adımlar atacaksınız. Geçmişte ne kadar hoyrat davrandığınızı artık kendinizi olduğunuz kişiye dönüştürmek isteyeceksiniz. Su burcundaki tutulma dış görünüşünüzde önemli değişimler yapmak sizi daha iyi hissettirecek. Bazı kıskançlık düellolarına maruz kalabilirsiniz.

İKİZLER

Hayat akıp giderken, bu hıza geç kaldığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sizin için hiçbir şeyin geç olmadığını Mayıs ayında fark edeceksiniz. Güneş’in bu ay burcunuza olan ziyareti ile, daha önce vakit bulamadığınız birçok konuda karar alacak, sonuç odaklı zihninize jestler yapacaksınız. Bırakamadığınız alışkanlıklarınızı düzene sokarak bırakacak, kendinizi yorarak değişime ayak uydurmak istemeyeceksiniz.

YENGEÇ

Konsantre olduğunuz duygular birer birer değişim gösterirken kendinizle daha çok konuşacak, fikirlerinizi arttıracaksınız. Hafızanızı doğru alanlarda kullanmak özgüveninizi arttıracak. İşinizde yaşayacağınız bazı sorunlara karşı sessiz kalmak isterken, haksız duruma da düşmek istemeyeceksiniz. Sonu gelmeyen telefon görüşmelerine ara vermenin vakti geldi. Ayaklarınızın hassasiyeti bu ayın en büyük derdi olabilir.

ASLAN

Dilinizden düşmeyen yegâne unsurlarınızdan bir tanesi geleceğiniz olacak. Çevrenizde sürekli konuşulan konunun sizin etrafınızda gelişmesi ne kadar gerilmenize sebep olsa da duygularınızı hızlıca belli etmekten kaçınabilirsiniz. Mayıs ayının gökyüzü gündemi bakış açınızı baştan aşağıya yenileyecek. Düşüncelerinizi dinleyen, dikkate alan kişilerin sayısı artacak. Dolabınızı yeniden gözden geçirmek isteyeceksiniz.

BAŞAK

Nerede hareket orada bereket! Hızınızın rüzgarına herkesi katacağınız bir aya girmişken kimsenin frene basmasına tahammülünüz yok. Bilimsel alanlardaki hummalı çalışmalarınız meyvesini verirken, kendinizi daha iyi ifade edebildiğiniz ortamlara girebilirsiniz. Kimin, nerede, ne zaman faydalı etkisi olacağını bu ayki gözlemlerinizle okuyacaksınız. Fırsatları tepmek, DNA’nızda yok unutmayın.

TERAZİ

“Ne kadar değiştin, seni çok daha iyi gördüm” sözünü en çok işitecek burçlardan birisi olarak Mayıs ayında karşı tarafa iyi izlenim vereceksiniz. İkili ilişkilerdeki sorun çözücü yapınız duygusal kırgınlıklarınızı geride bırakmak için reçeteniz olacak. Güler yüzünüzü yanlış anlayacak kişilere karşı net tavrınızdan taviz vermemeniz, sosyal ilişkilerinizde ne kadar yol kat ettiğinizi size bir kez daha hatırlatacak.

AKREP

Herkesten daha hareketli bir ay yaşayacağınıza gökyüzü şahit. Bu ay burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ile beraber bir programdan diğerine koşturacak, kafanızı kaşımaya takatinizin kalmadığını fark edeceksiniz. Empatiden uzak kişilerle aranızdaki mesafe çizgileri genişliyor. Kimsenin sorunlarını sırtınızda yük etmek istemezken, eğitim bazında kendinize yeni deneyimler katmak isteyeceksiniz.

YAY

Canınızı dişinize takıp emek verdiğiniz alanlarda olumlu geri dönüş alma hayali ile giriş yapacaksınız Mayıs ayına… Hayallerinizi gerçekleştirmeden başka bir hedefe tutunmayacak, azimli yanınızı herkese ispatlayacaksınız. Hava burcundaki Retro ile eğer evliyseniz yuvanızdaki sorunları çözmek adına hayat arkadaşınızla yapıcı konuşmalar yapacağınızı işaret ediyor. Eylemlerinizin sonucu öngörebilen yapınız, risk almaktan yana değil.

OĞLAK

Öfke ve sakin kalma arasında mekik dokumak kolay değildir. Ancak Mayıs ayının gökyüzü gündemi sizi tam olarak böyle bir cenderenin içerisine itecek. Hava burcunda yaşanacak Retro, kariyer bazlı aklınızda olan kötü ihtimalleri daha fazla büyütmemeniz gerektiğini size hatırlatacak. Kendinizi boşu boşuna yorduğunuzu anlayacak, nefes almak isteyeceksiniz. Uzun zamandır aklınızda olan yatırımları yapmak, adımları atmak için odağınızı toplayacaksınız.

KOVA

Gökyüzüne kulak verin. Çünkü Mayıs ayının kazananlarından birisi olmak için zafere giden yoldaki engelleri bir bir aşmak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Maddi anlamda kendinizi bir üst seviyeye çıkarmak adına sosyal hayatınızdan feragat ettiğiniz günlerden geçerken, bir anda kurulan arkadaşlıklar, alacağınız nasihatler ufkunuzu açabilir. Kabullenme düşüncesi zihninizde barınamayacak.

BALIK

Sizin için bu ay diğer aylardan daha farklı… Yoğunluğunuzun hızını biraz olsun düşürmek isterken, rahat bir nefes almak, iç dünyanızdaki bilinmezleri sonuca kavuşturmak isteyeceksiniz. Kalbinizde yarım bıraktığınız bir konu varsa, pişmanlık duymak yerine gönlünüzden geçeni yapacaksınız. Gök kubbe, yolunuza ışık tutacak rotada mantığınızın da yanınızda olduğunu unutmamanızda fayda var diyor.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Nisan 2022 Burç Yorumları

Haziran 2022 Burç Yorumları