in

Haziran 2022 Burç Yorumları

KOÇ

Kazancınızı arttırmak adına en şaşırtıcı atakları Haziran ayında yapacaksınız. Hafızalarda yer edinecek günlere yürümenin kolay olmadığını en iyi siz biliyorsunuz. Yönetici gezegeninizin burcunuza desteği kaygılarınızı geçersiz kılabildiğinizi fark ettirecek. İçsel sorgulamaların ve cevapsız sorular bırakmayışınızın elbette bir karşılığı olacak diyor gök kubbe. Azminizi yanınızdan ayırmayın.

BOĞA

Tavırlarınızı belli etmeyen bir burç hiç olmadınız. Bu ay da olmayacaksınız. 2022’nin Haziran ayında kararlı yapınız çevrenizden takdir görecek. Maddi imkanlarınızı arttırırken gücünüzü çevrenizdekilere hissettirmeyeceksiniz. 4 Haziran’da iletişim gezegeninin burcunuzda düz seyrine geçişi ile beraber sır saklamakta zorlananlara karşı mesafe koyacaksınız.

İKİZLER

2022’nin Haziran ayı geçmiş aylarda konuştuğunuz ama bir türlü olgunlaşmayan projelerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacak. “Her seçimin bir nedeni vardır.” Sözü zihninizde yankılanırken asılsız iddialara kapılan ruh halinizi nadasa bırakacaksınız. İletişim gezegeni bu ay burcunuzda olacak. Öğrenecekleriniz gelecek planlamalarınızın mihenk taşını oluşturacak. Zodyak kuşağının kilo verme işinde başarılı olacak yegane burçlarından birisi konumundasınız.

YENGEÇ

Ciddi konuşmalar yapmak, çevredeki kişilere yol göstermek herkesin harcı değildir. Siz de tüm dinlediklerinize sayarak, Haziran ayında yol gösteren tavrınızı ön plana atacaksınız. Hayatında değişiklik yapmak isteyen, aşk hayatında sorun yaşayan yakınlarınız soluğu sizin yanınızda alırken, sosyal becerilerinizin geliştiğini göreceksiniz. Aşk hayatınız kalbinizin tekrardan attığını hissettirecek.

ASLAN

2022’nin Haziran ayı, Hedeflerinize ulaşmak için ne türlü zorluklar çektiğinizi hatırlatacak. Gökyüzünün ateşe teslim olduğu ayda auranız yükseliyor ve çevreniz değişiyor, Harcamalarınızda ise kısıtlamaya gitmeyeceksiniz. Kim için neleri, nerede, nasıl feda ettiğinizi algılayacaksınız. Kendinizi ihmal etmek artık bir zorunluluk olmayacak. Gök kubbe sizi eleştirenlerin sayısının artacağını söylese de siz kulaklarınızı tıkayacaksınız.

BAŞAK

“İşler yolunda gidecek, bunun için elimi taşın altına koyacağım.” Sözünü en çok söylemiş ve söylemeye devam eden burçlardan birisi olarak, biraz olsun dinlenmek istediğiniz bir aydasınız. Önünüze çıkan sorunları koltuğun altına süpürmektense tüm düzenleri baştan dizmeye hazır halinizle dinlenirken bile tetikte olduğunuzu herkese göstereceksiniz. Saçınızda ve stilinizde değişiklik yapmak için Haziran ayını seçebilirsiniz.

TERAZİ

Yol ayrımlarının daha da keskinleştiği, seçimlerinizi daha atik yapmanız gerektiğini anlıyorsunuz. Savaş gezegeni karşıt burcunuzda hareket ederken risk almanız gerektiğini fark edeceksiniz. Sevgiye, şefkate ve empatiye her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğunuz bu ay duygusal sınırlarınızı kaldıracaksınız. Aile üyelerinizle daha çok iletişim kurmak isteyeceksiniz.

AKREP

Zihninizde çıktığınız yolculukta mola vermenin zamanı sizce de gelmedi mi? Dağınık düşünmenin sizi somut adımlardan geri çektiğini vurgulayan gök kubbe 2022’nin Haziran ayında kayda değer ilerlemeler yapacağınızın altını kalın puntolarla belirtiyor. Maddi alanda gireceğiniz bir takım yollar, başta kaygılandırsa da sonucu kazanç olacak. Alım ve satım konularında her zamankinden daha donanımlı hareket edeceksiniz.

YAY

Yaşantınızdaki birçok alanda bireysel hareket etmekten hoşlansanız da bu ay grup çalışmasının öne çıktığı bir ay olacak. Alışkanlıklarınızı, içinde bulunduğunuz sistemleri ve rutinlerinizi değiştirmek isteyeceksiniz. Uzun zamandır bedeninize yatırım yapmadığınızı fark edecek spor ve benzeri birçok aktiviteye eş zamanlı başlamak isteyeceksiniz. 14 Haziran’da burcunuzda yaşanacak Dolunay, imkansız dediğiniz konuları mümkün kılabilir.

OĞLAK

Sosyal yönden güçlü olan, sürekli arkadaşlarıyla iletişim kuran siz değil miydiniz? Geçtiğimiz aylarda iletişim bazlı yaşadığınız erozyonu 2022’nin Haziran’ında gidermek isteyeceksiniz. Buluşmalar, organizasyonlar artarken bunların içinde bulunmak ruhunuzu besleyecek. Uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle masum bir selamlaşma bile saatler süren sohbetlerin başlangıcı olabilir.

KOVA

Aklınızda olmayan, planını yapmadığınız ve zihninizden geçirmediğiniz derin değişimler hayatınıza aniden sirayet edecek. 2022’nin Haziran ayı kalbinizin kilidini kırmak için sizi zorlayacak. İlişkiniz yoksa, artık âşık olmak isteyeceksiniz. 6 Haziran tarihinde burcunuzda yavaşlayan Satürn ile beraber kurallara uymayan kişiliğiniz farkını ortaya koyacak. Ani gerilmeleri körükleyen siz olabilirsiniz.  

BALIK

2022’nin Haziran ayında genişleten ve daraltan iki gezegenin aynı burçta hareket etmesi, sizde yarım keyif yarım hüzün yaratabilir. Birçok organizasyona ardı ardına katılacaksınız. Yönetici gezegeninizin ay sonunda burcunuzda Retro yapması ile beraber eşinizden ve partnerinizin sizden sakladığı maddi gücüne vakıf olabilirsiniz. Aram bozulmaz dediğiniz pek çok kişi ile önemli konuşmalar yapacaksınız diyor gök kubbe.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Mayıs 2022 Burç Yorumları

Temmuz 2022 Burç Yorumları