in

Date Gecelerinin İlham Perileri

İçerisinde Sevgililer Günü’nün de bulunduğu romantik bir ay Şubat. Stil konusunda da oldukça fazla romantik geceye şahit olacağımız bir aya giriş yapıyoruz. Özellikle de date geceleri konusunda bazen ilham alabileceğimiz stil örneklerine ihtiyaç duyabiliyoruz. Dönemin en gözde sosyal medya fenomenlerinin şık gecelerde yaptıkları tercihler bu romantik geceler için bizlere de şüphesiz ki benzersiz ilham önerileri sunacak.

KENDALL JENNER

 Her paylaşımı, her giydiği ile büyük bir ilgi çekmeyi başaran Kendall fiziği ile de her giydiği parçayı kendisine çok yakıştırması ile de son dönemin güçlü modellerinden birisi. Özellikle şık tasarımlar içerisinde verdiği pozlarla da romantik geceler için güzel bir ilham kaynağı yaratıyor.

ROSIE HUNTINGTON WHITELEY

Modern stil çizgisi ve özgün tavrı ile sosyal medyanın en çok dikkat çeken isimlerinden birisi Rosie. Taşıdığı her parçaya bambaşka bir atmosfer katıyor ve büyüleyici gözüküyor. Özellilkle de date gecelerinde tercihini elbise ya da etekten yana kullanmak istemeyenler için Rosie’nin bu kombini bizlerden tam not alıyor.

ELSA HOSK

Her daim cool ve stil sahibi bir kadın Elsa. Geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden takipçileri ile paylaştığı bu fotoğraf serisindeki kombini ile hem modern hem de seksi bir stil çizgisi çiziyor. Abartıdan çok uzak ama bir o kadar da iddialı görünebilmeyi başarıyor.

ROMEE STRIJD

Geçtiğimiz günlerde aldığı romantik evlilik teklifi ile medyada büyük ilgi yakalan Romee şüphesiz ki dönemin en sıkı takip edilen modellerinden birisi. Muhteşem fiziği ve zevkli tercihleri bir araya gelince ortaya her daim cool bir kadın profili sunuyor. Geçtiğimiz günlerde tercih ettiği leopar desenle mini elbisesi ile date geceleri içinde güçlü bir ilham kaynağı oluyor.

NEGIN MIRSALEHI

Sosyal medyanın en yakından takip edilen fenomenlerinden birisi Negin. Eğlenceli bir stili var. Yeniliklere çok açık ve sınırlarının dışarısına çıkmayı ve farklı şeyler denemeyi severek takipçilerini ilham oluyor. Geçtiğimiz günlerde paylaştığı bu siyah beyaz renk paletindeki kombini ile date geceleri için hem çok sade hem de güçlü bir görünüm sunarak bizlere ilham oluyor.

CAMILA COELHO

Date geceleri için tercihini siyahtan yana kullanmak isteyenler, siyahın gücünden bir türlü vazgeçemeyenler için Camila geçtiğimiz günlerde çok güçlü bir ilham olacak bir paylaşım yaptı. Derin dekolte formları ve basic tavrıyla hem abartıdan uzak ama hem de çok iddialı!

LEONIE HANNE

Listemizi Instagram dünyasının Reels kraliçesi ile sonlandırıyoruz. Kombinleri, reels paylaşımları ile şüphesiz ki Leonıe Instagram’ın en güçlü sosyal medya fenomenlerinden birisi. Işıltılı bir tarzı var. Yeni trendleri denemeye ve yorumlamaya oldukça açık. Geçtiğimiz günlerde tercih ettiği bu parlak elbise ile de date gecelerinde bütün gözlerin onun üzerinde olacağı iddialı bir görünüme imza attı.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Akıştayız Ton Sür Ton!

Yeşil Beslenme Kuralları