in ,

be MAN Magazine Temmuz / Ağustos 2023 Baran Bölükbaşı

Oyunculuğa başlama serüveninin yanı sıra hayatının tam da orta noktasına konumlandırdığı müzik kariyerine değinerek başlıyoruz sohbete. Oldukça cana yakın ve tarzı konusunda dikkat çekici detaylara sahip bir isim Baran Bölükbaşı. Geçmiş tecrübeleri, şu andaki karaktere hayat verme çabaları, ileriye dönük projeleri hakkında detayları konuştukça çok daha iyi tanıdık Baran’ı. Siz de bu röportaj sonrası daha iyi tanıyacak, çekimde de bambaşka bir Baran ile karşılaşacaksınız.

 

RÖPORTAJTUĞÇE ORÇUNUS

FOTOĞRAFELİF DEMİRALP

STYLINGSEMİH DEMİR

SAÇAKIN ÜNAL

MAKYAJCÜNEYT SEVEN

BACKSTAGEÜNAL AVCI

STYLING ASİSTANISİMGE ÖZBEK

DİJİTAL İÇERİK DİREKTÖRÜTUĞÇE ORÇUNUS

KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ MUKADDES KAYA

DİJİTAL İÇERİK EDİTÖRLERİNAYMAN BATIMOR,

KEZBAN BELET

Çok gençsin ve oyunculuk kariyerinde yükselişe geçtiğin bir dönemi yaşıyorsun. Öncelikle bunun için tebrikler. Nasıl bir sezon geçirdin?
Çok teşekkür ediyorum ben de öncelikle. Ben her sezonu, kendi içimde hareketli geçiririm genelde. Yeni bir karakter yaratmanın heyecanı içerisindeyim. Yoruldum mu diye sorarsanız hayır, her an daha yeni başlıyorum diyebilecek güçteyim.

Malum yaz dönemine girdik, yer aldığın Yalı Çapkını dizisi de sezon finali yaptı. Yaz ile ilgili planların neler? Dinlenebilecek misin yoksa işlere devam mı?
Benim hayatımda dinlenmek demek, sevdiğim işlerin & aşkların peşinde koşmak demek aslında. Bir yandan Tarık’ı kafamda hep çalışıyorum aslında. Bir yandan stüdyoda yarım bıraktığım işler ve kardeşim Saygun’un yeni şarkısı için büyük bir çalışma içerisindeyiz derken böyle böyle dinleniyorum diyelim.

Dizide herkesin biraz sinir olduğu Tarık’ı bir de senden dinleyebilir miyiz? Nasıl kesişti yollarınız?
Tarık’ı benden dinlemek yerine dikkatlice izlemenizi tavsiye edebilirim aslında. Tarık sevgiyi tam olarak uygulamayı beceremeyen, kafası çok hassas çalışan ve küçüklükten dolayı yaşam standartlarına (İhsanlı ailesinin karanlık dünyasına) gereğinden fazla alışıp, bunun içinde kendine yeni bi alan oluşturmuş diyebilirim.

Üniversitede oyunculuk okumuşsun ve akabinde oyunculuk atölyesinde eğitim almışsın. Geleceğe dair kendine çizdiğin yol hep oyuncu olmak üzerine miydi?

Daima kafamda merak ettim aslında oyunculuğu ama pilot olmak istemiştim hep. Hala bir uçak görsem duygulanırım. Üç hedefim vardı; Pilotluk, Müzik, Oyunculuk. Şu an ikisiyle yola devam ediyorum. İleride Ppl (Private pilot licence) almayı düşünüyorum

What do you think?

Written by Kezban Belet

BeStyle On Air’de Bu Ay: Lizge Cömert & Yiğit Koçak

Valentino x Beymen