ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nin İlk Gününde Ünlüler Geçidi

Her yıl artan ziyaretçi sayısıyla yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen, birbirinden seçkin tasarımcılara ve butik Türk markalarına ev sahipliği yapan ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ ilk gününde alışveriş severlerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Etkinlik, 13 Aralık Perşembe Günü saat 20.00’a kadar Uniq İstanbul’da bulunan Volkswagen Arena’da devam edecek.

Yılbaşı döneminin heyecanla beklenen alışveriş etkinliği ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ ilk gününde ünlü isimlerin de ilgi odağı oldu.

Bu yıl 6’ıncısı gerçekleşen ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ne; Siren Ertan, Tülin Şahin, Ayşe Kucuroğlu, Burcu Şendir, Nergis Kumbasar ve Sibel Bilgiç gibi ünlü isimler katılım gösterdi.

Tülin Şahin
Sibel Bilgiç

Vodafone ve American Express Card’ın ana sponsorluğu ile Avon, Lindt ve Vestel’in co-sponsorluğunda; Antur organizasyonuyla Volkswagen Arena’da gerçekleşen etkinliğe Billur Saatçi, Sitare Kalyoncuoğlu, Ebru Akel, Fulya Gündoğdu, Ayfer Toprak ve Seda Ulusun gibi isimler kendi markalarının stantlarıyla katıldı.

Sitare Kalyoncuoğlu
Batya Kebudi
Siren Ertan
Naz Elmas
Ayşe Kuçuroğlu
Ebru Akel
Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nin İlk Gününde Ünlüler Geçidi”