Zubizu Weekend Sway Hotels’de Gerçekleşti

2 Milyonu aşan üyesiyle 2017 yılında Türkiye’nin en itibarlı markası seçilen yaşam tarzı uygulaması ZUBİZU özel etkinlikleri ile üyelerini bir araya getiriyor.

Whiz Experience Designers organizasyonuyla Palandöken’in gözdesi Sway Hotels’de gerçekleştirilen ZUBİZU Weekend’e ünlü model Irmak Atuk, oyuncu Merve Oflaz, Sercan Badur, Arka Sokaklar dizisinin başarılı oyuncusu Alp Korkmaz, Başak Atıcı, İpek Görmüş’ün yanı sıra iş dünyasının ünlü isimlerinden Orka Holding Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu ve eşi Serpil Orakçıoğlu, Hande Can Yüce, Seda Vardar, Seda Koyunsağan, Ahmet Arslan, Ayten- Metin Edremit, Metin- Ferda Pamukçu katılarak beyaz örtünün keyfini çıkarttı.

Sway Hotels’in Apres Ski teras barında gündüz gerçekleşen after ski partilerde DJ Cüneyt Kurt ile başlayan eğlence, akşam DJ Doğuş Çabakçor ve Jabbar’ın muhteşem performansları ile zirveye taşındı.

World Class Dünya 3.sü barmen Kevin Patnode’un kokteyl workshop’ları ve viski tadımları misafirlere çok özel deneyimler yaşatırken, yüksek performanslı ve doğal ürünler sunan Origins Türkiye muhteşem cilt bakımlarıyla, Kurukahveci Mehmet Efendi ise lezzetli kahve ve sıcak çikolata ikramlarıyla hafta sonuna renk kattı. ZUBİZU Weekend misafirleri gündüz muhteşem havanın ve pistlerin tadını çıkarırken akşam da müzik ziyafetiyle unutulmaz anılarla evlerine döndüler.

Cemiyet dünyasının ünlü isimlerinden Hande Can Yüce board ile adeta şov yaparken, Irmak Atuk’un kara uzanarak verdiği pozlar renkli görüntüler oluşturdu.

Oyuncu Merve Oflaz, Sercan Badur, Başak Atıcı boardları ile eğlenceli pozlar vererek sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

“Birlikte güzel” temasıyla düzenlenen happy hour partide konuklar müzik eşliğinde doyasıya eğlenmenin tadını çıkarttı. Sway Hotels misafirleri gündüz muhteşem havanın ve pistlerin keyfini çıkarırken akşam da müzik ziyafetiyle unutulmaz anılarla evlerine döndüler.

0 replies on “Zubizu Weekend Sway Hotels’de Gerçekleşti”