in

Zeynep Tosun for Koton

Koton, sofistike ve avangart bir görünüm yakalamak isteyen yeni nesil gelinlere özel hazırladığı Zeynep Tosun for Koton Koleksiyonu’yla, doğallığın ve beyazın kışkırtıcılığında bir yaz sunuyor.

Pandemiyle birlikte moda anlayışının değişmesi ve sadeleşmenin benimsenmesi, gelinlik tasarımlarına da yansıdı. Koton, kalıplaşmış algıların ve keskin çizgilerin kalktığı gelinliklere yeni bir yorum getirerek, ünlü tasarımcı Zeynep Tosun’la birlikte Zeynep Tosun for Koton Koleksiyonu’na imza attı. “Gelinliklerin artık sadece düğün veya nikah töreninde gelinlerin giyebileceği bir giysi olmayacağını, sokak modasına da uyarlanabileceği” belirten Zeynep Tosun’un imzasını taşıyan Zeynep Tosun for Koton Koleksiyonu, nikah törenlerinin yanı sıra, nişan, söz, after party, özel fotoğraf çekimi konseptinde ve mikro davetlerde de kullanılabilecek tasarımları içeriyor. Ağırlıklı olarak ekru ve optik beyaz renklerini içeren koleksiyonda, 16 model yer alıyor.

Yeni nesil gelinlere enerjik ve farklı bir görünüm katabilecek, çarpıcı cut-out’larla flört eden üç boyutlu narin dantel modeller, klişelere meydan olurken kusursuz kalıplarıyla dikkat çeken krep elbiseler koleksiyonun favori parçalarını oluşturuyor.

Eğlenceli ve volümlü elbiselerin, 2021 dokunuşlarıyla yeniden yorumlandığı Zeynep Tosun for Koton Koleksiyonu’nda, kare yakalar ve pileseli modeller, fırfırlı omuzlar, büyük katlı etekler öne çıkıyor. Feminen ayrıntıları sevenler için seksi yırtmaçlar ve derin dekolteler öne çıkıyor. Koleksiyonda gelinlik olarak giyilebilecek elbiselerin yanı sıra, nikah ya da küçük kutlamalar için mini ve midi elbiseler, farklı seremoniler veya sokak modasında sneakerla kombinlenebilecek elbiseler yer alıyor.   

Zeynep Tosun for Koton Koleksiyonu, seçili Koton mağazalarında, Koton App’te ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.  

What do you think?

Yazar

Atiye 3. ve Final Sezonuyla 17 Haziran’da Sadece Netflix’te!

Güneşsiz Bronzluk İçin 5 Öneri