YOUTUBE’DA İZLENME REKORLARI KIRAN DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇI J BALVIN İSTANBUL’U LATİN ATEŞİYLE CANLANDIRMAYA GELİYOR!

YOUTUBE’DA İZLENME REKORLARI KIRAN DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇI J BALVIN İSTANBUL’U LATİN ATEŞİYLE CANLANDIRMAYA GELİYOR!
 
 LATİN MÜZİĞİN GLOBAL YILDIZI 3 GRAMMY ÖDÜLLÜ J BALVIN İSTANBUL’LU SEVENLERİYLE 26 TEMMUZ 2019 KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA DÜZENLENECEK OLAN KONSERDE BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR.
J Balvin tüm dünyayı sarsan, göz dolduran, youtube’da izlenme rekorları kıran performanslarının ardından bu kez de ses getirecek bir konser ile İstanbul’u sallamaya hazırlanıyor. J Balvin, 26 Temmuz’da moda ve sanat tutkunlarıyla Küçük Çiftlik Park sahnesinde buluşacak.
2009 yılında profesyonel müzik kariyerine başladığından bu yana Latin müziğinde devrim yaratan başarılara imza atan 3 Grammy ödüllü J Balvin, her yıl yüzbinlerce müzik severi bir araya getiren, ilk andan itibaren biletleri tükenen dünyanın en büyük müzik festivallerinden Tomorrowland’daki sıra dışı performansından sonra Türkiye’de sevenleriyle buluşacak. Medellin, Kolombiya kökenli Balvin, Latin müziğini global başarıya ulaştıran ikinci nesil reggaeton devriminin lideri olarak anılıyor. Balvin, 1 numara olan 12 Latin single ile kısa sürede 50 milyonun üzerinde sosyal medya takipçisi elde etti ve Youtube videosu 11 milyarın üzerinde izlenmeye ulaştı.
 26 Temmuz 2019 15:00’da başlayacak performanslarda J Balvin sahnesinde müzikseverleri ilk olarak DJ Abdullah İnal karşılıyor. Daha sonra sahnede Anıl Piyancı, Khontkar ve DJ Funky C performansları yer alıyor. Ayrıca konserde Alya ve Berkcan Demir & Çağla özel sahnesi yer alacak. Türkiye’nin önde gelen pop yıldızı Edis’in özel performansıyla ısınan sahneyi Edis’in ardından ise latin ateşi alacak. En çok dinlenen ve konuşulan Latin Şarkıcı olarak Guinness rekoruna imza atarak tarihe adını yazan dünya yıldızı latin sanatçı, solo performansıyla kulaklara hitap ederken ihtişamlı sahne gösterileriyle de göz dolduracak. Sahnede giyeceği imzasını taşıyan GUESS? tasarımlarıyla görsel bir şov sunacak J Balvin’in göz dolduran dans ekibi de GUESS?’in cazibeli ve çekici tasarımlarını giyecek. Küçükçiftlik Park’ta o gün için özel olarak açılacak pop-up mağazada ise GUESS x J BALVIN Vibras koleksiyonu meraklıları için satışa sunularak, alışveriş yapan tüketicilerden çekiliş ile belirlenecek birine büyük bir ayrıcalık tanınacak.
Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “YOUTUBE’DA İZLENME REKORLARI KIRAN DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇI J BALVIN İSTANBUL’U LATİN ATEŞİYLE CANLANDIRMAYA GELİYOR!”