in

Yerli Tasarımcı ve Tasarımların Adresi: Marsel Selimiye

Marsel, 2016 yılında on tasarımcıyla çıktığı yoluna şimdilerde birbirinden yetenekli ve özgün 100’den fazla tasarımcıyla devam ediyor. Marsel, adını kurucusu Nergiz ve Coşkun Akarçay’ın uzun yıllardır yaşadığı Marmaris ve 5 yıldır işletme sahibi oldukları Selimiye köyününün isimlerinin ilk hecelerinden alıyor. Gün geçtikçe büyüyen ve isminden çokça bahsettiren Marsel, ülkemizdeki yerli tasarımcıların birbirinden değerli tasarımlarını önce ülkemize sonrasında da dünyaya tanıtmayı amaçlıyor ve yeniliklerle isminden bahsettirmek üzere çalışmalarına devam ediyor.

Bu yolda enerjisini, çalıştığı tasarımcılardan ve müşterilerden gelen geri dönüşlerden alarak birbirinden kaliteli ve özgün tasarımlar sunmanın yanında bolca samimiyet, müşteri odaklı memnuniyet, genç ve dinamik ruhlu ekibiyle evinizdeymiş gibi bir ortam yaratıyor. Yaşamdan ve doğanın mucizelerinden ilham alan Marsel, köyün doğallığını ürün seçimlerinde de korumaya devam ediyor. Ürünlerin büyük bir çoğunluğu zanaatkarlar ve ev kadınları tarafından el emeği ile üretilip sunuluyor. Mağazaya gelen müşteriler geniş ürün yelpazesi sayesinde kombinlerini tamamlayarak, birbiriyle bir ahenk içinde olan total bir görünüm elde edebiliyor. Mağazaya girildiğinde her kapının ardından bir oda daha çıkıyor ve uçsuz bucaksız bir labirentteymiş hissi her an sizinle oluyor.

Hemen hemen her kategoride geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Marsel; takıda Juju, Mers, altın ve mücevheratta Lope, Sedef Cengiz; tekstilde Dalia Alina,Yasemin Karagülle, Zeynep Koç; çantada Tullaa, Jutsack; gözlükte Papary, Chimi, Izipizi; sandaletlerde Ayakizi, Maki; beachwearda Anais Margaux, Normalliot, Direct Message gibi başarılı marka ile iş birliklerine imza atan Marsel, ziyaretçilerinin bu ürünlere ayrı ayrı yerlerden ulaşmak yerine hepsine tek bir mağazada ulaşabilecekleri bir kolaylık sağlıyor. Stil sahibi olan, hızlı moda anlayışının aksine dolabında el emeği, zamansız ve sürdürülebilir niş parçalara yer vermek isteyen herkesi hedef kitlesi olarak tanımlayan Marsel, Ege kıyılarına yolu düşen herkesi Selimiye-Marmaris TUI BLUE Grand Azur Hotel ve Kumlübük Dionysos Hotel’de bulunan mağazalarına davet ediyor.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Beymen 2021-22 Sonbahar/Kış Kampanyası: “Stayin’ Alive”

Makyajla Fark Yaratanlar