YENİ YILA THE RITZ-CARLTON, ISTANBUL’DA AYRICALIKLI BİR BAŞLANGIÇ

Elegant dining for the holiday season.

Boğaz’a nazır konumuyla eşsiz deneyimler sunan The Ritz-Carlton, Istanbul, sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek ve yeni yılı kutlamak isteyenlere, gala yemeği, yılbaşı partisi, yeni yıl brunch’ı ve konaklama paketlerinden oluşan birbirinden ayrıcalıklı ve eğlenceli programlar sunuyor.

Atelier Real Food’ta pek çok seçkin lezzetin yer aldığı Gala Yemeği…

Gece için özel olarak dekore edilen Atelier Real Food, misafirlerini lobide canlı müzik eşliğinde gerçekleşecek özel kokteyl ile karşılayacak. Daha sonra Executive Şef Selami Güleryüz ve Restoran Şefi Alper Kızılbayır’ın özenle hazırlağı yılbaşı menüsüne eşlik edecek müzik grubu, en sevilen yabancı ve Türkçe şarkılardan oluşan bir repertuvarla muhteşem bir performans sergileyecek. Pek çok seçkin lezzetin yer aldığı menüde avokado püreli somon tartar, sürk peynirli ve kabaklı ev yapımı ravioli ve ıstakoz, dana bonfile ve çikolatalı mousse gibi tatlar bulunuyor. Bu enfes yeni yıl yemeğinden sonra ise 2020 için geri sayım ve eğlenceli parti Bleu Lounge’ta devam edecek. 6 aşamalı yılbaşı menüsü, limitsiz yerli içki ve canlı müzik programından oluşan Atelier Real Food Yeni Yıl Gala Yemeği Programı, kişi başı 975 TL fiyatla sunuluyor.

Bleu Lounge’ta lezzet şöleni…

Bleu Lounge’ın yeni yıl programına ise yemek boyunca devam edecek canlı müzik ve geri sayımla başlayıp 03.00’e kadar devam edecek eğlenceli DJ performansı eşlik edecek. Serpme mezelerle birlikte ızgara kuzu pirzola, permesanlı patates püresi, mercan tava ve safranlı gnocchi gibi lezzetlerin yer aldığı lezzet şölenine son dokunuşu birbirinden lezzetli tatlılar yapacak. Dileyen misafirler 19.00 itibariyle sunulan bu leziz yemek eşliğinde yeni yılı kutlarken, dileyen misafirler geri sayım yaklaşırken DJ warm up ile 2020’ye eğlenceli ve müzik dolu bir parti ile girecek. Kutlama yemeği dahil fiyat kişi başı 675 TL fiyatla sunulurken, yılbaşı partisine giriş ücreti bulunmuyor.

 

Yeni yılın ilk gününde, “Farm To Brunch” keyfi…

Yeni yılı en sevilen çiftlik tatları, canlı müzik ve minik misafirlere özel aktivitelerin eşlik ettiği enfes bir brunch ile karşılamak ve yılın ilk gününü dinlenerek geçirmek isteyenler ise, 1 Ocak günü ‘Farm to Brunch’ta buluşuyor. Atelier Real Food’n keyifli ortamında gerçekleşecek yeni yıl brunch’ı, kişi başı 285 fiyatla sunuluyor. 7-12 yaş arasındaki misafirler brunch’tan %50 indirimli fiyatla faydalanabiliyor.

Atelier Real Food’ta rüya gibi bir Noel Yemeği…

Adını zanaatkârların üretimlerini gerçekleştirdikleri yerden esinlenerek alan ve “doğadan masaya” ürünlerle gerçek bir yemek deneyimi sunan Atelier Real Food, Noel ruhunu yansıtan 6 aşamalı özel yılbaşı menüsü ile 24 Aralık akşamı keyifli bir akşam yemeği sunuyor. Noel yemeğinin kişi başı fiyatı ise 325 TL.

Güzel anları tatlı anılara dönüştürerek, yeni ümitler, yeni hayaller ve pozitif bir enerji ile yeni yıl heyecanını daha farklı yaşamanız çin, The Ritz-Carlton, Istanbul’un tüm hanımefendi ve beyefendileri, eşsiz lezzetleri, canlı müzik programları ve yılbaşı konaklama paketleri ile sizleri unutulmaz bir deneyime davet ediyor.

0 replies on “YENİ YILA THE RITZ-CARLTON, ISTANBUL’DA AYRICALIKLI BİR BAŞLANGIÇ”