Yeni Nesil Dondurma: So Good! #senidüşünenlezzet

Tüketicilerin özel beslenme tercihlerini dondurmanın eşsiz lezzetiyle birleştiren So Good, glutensiz ve şeker ilavesiz içeriği ile “iyi” beslenmek isteyenlere masum bir mutluluk anının kapılarını aralıyor!

 So Good, yüksek proteinli &daha az kalorili içeriği ile formuna dikkat edenlere de yepyeni bir tatlı alternatifi sunuyor!

 Her zaman tüketici ihtiyaçlarını düşünerek marka ve ürünlerini geliştiren Unilever, yeni nesil markası So Good ile tüketicilerin yeni beslenme alışkanlıklarını dondurma ile buluşturuyor. So Good, #SeniDüşünenLezzet mottosuyla hem lezzetinden ödün vermiyor hem de glutensiz ve şeker ilavesiz içeriği ile sizi masum bir mutluluk anına davet ediyor.

 

So Good, formuna dikkat edenler, spor sonrası “tatlı” bir şekilde protein almak isteyenler için de yepyeni bir alternatif;çünkü hem daha az kalorili ve hem de yüksek protein içeriyor:Çikolata Parçalı Vanilyalı So Good 155 kalori ve günlük protein ihtiyacının yüzde 18’ini karşılarken, 177 kalorili olan diğer çeşidi Çikolata Parçalı ise günlük protein gereksiniminin yüzde 21’ini karşılıyor.

 

So Good ve MACFit İş Birliği Çok Yakında!

 İyi beslenmenin yanı sıra, tüketicilerin spor yapma alışkanlıklarını desteklemek ve onları fit yaşam konusunda yeni başlangıçlara teşvik etmek amacıyla So Good, MACFit Spor Kulüpleri ile çok yakında bir işbirliği gerçekleştirecek. Bu iş birliğinin detaylarına ulaşmak için, So Good & MACFit sosyal medya hesaplarını ve web sitelerini takip edebilirsiniz.

So Good ürünlerini seçkin marketlerden ve e-ticaret uygulamalarından satın alabilirsiniz.

 

Tavsiye Edilen SatışFiyatı Bilgisi


Çikolata parçalı vanilyalı So Good Dondurma: 9.99 TL


Çikolata parçalı So Good Dondurma:9.99 TL

Ayrıntılı bilgi için:

@sogoodturkiye & 444 25 19

0 replies on “Yeni Nesil Dondurma: So Good! #senidüşünenlezzet”