YAZ SAÇLARI

YAZ SAÇLARI

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte yeni planlar yapılmaya başladı. Bu yazın kendinizi daha mutlu, daha enerjik hissetmek için hep söylediğimiz gibi “Hayatınızı güzelleştirmeye, saçlarınızdan başlayın”

2019 yazının en gözde uygulamalarının başında Garage Studio’larının patentli uygulamaları : Brushlight ve Facelight geliyor.  Brushlight, saçının doğal tonunu korumak isteyenler için yaz aylarında pratik, zahmetsiz ve aynı zamanda doğal görünüm sunmaktadır. Saçınızın kendi tonundan bir ya da iki ton açık renklerde uygulanan Brushlight ile çizgili bir görüntü olmaz. Saçınız parlaklığını kaybetmezken, doğan geçişler ile gür, sağlıklı ve ışıldayan saçlara sahip olursunuz.

Facelight ile yüzünüz aydınlansın!

Facelight Garage Studio’larının ışıldayan uygulamasıdır. Yüzünüz solgun ve renksiz görünüyor ve siz bu sorulardan usandınız mı? Facelight ile cildinizin ışığı geri gelsin. Bu uygulamada yüzünüzün çevresindeki kısımlardan bir bölümünü highlightlar ile aydınlatıyoruz. Saçınızın %20 kadar bölümü neredeyse açılıyor. Burada en önemli husus, saçınızın doğru bölümlerini seçmek ve doğal görünümün dışına çıkmayan natüral parlaklık için optimum rengi seçebilmektir. Facelight uygulamasının ardından insanlar sizi çok daha canlı, renkli görecek ve asla bu işin sırrı bilemeyecekler.

2019 Yılının En Trend Saçlarından Biri : Islak Saç

Duştan ya da denizden yeni çıkmış havası veren ıslak saçlar bu yaz çok konuşulacak. Özellikle maskülen ve çekici görünmeyi seven kadınların tercihi olacak ıslak saçı nasıl uygulayabilirsiniz?

Öncelikle saçınızın yapısını bozmayın. Yani saçlarınız düz ise düz, kıvırcık ise bırakın kıvırcık kalsın. Islak görünümü elde etmek için saçlarınızı yıkayın, çok ovalamadan bir havlu ile kurulayın. Saçınızdaki fazla sudan kurtulduğunuzda ıslaklığı verecek ürünlere ihtiyacınız olacak. Bunlar; wax, köpük ya da jöle gibi saç ürünleridir. Eğer saçlarınızda kuruluk varsa nemini kazanması için durulanmayan saç kremlerini takviye olarak uygulayabilirsiniz. Islak görünüm veren ürünleri uygulama aşamasındaki en önemli nokta ise; ürünleri yalnızca saçınıza uygulamanız. Saç derisine uygulandığında saçınıza yağlı ve kirli bir görüntü verebilirsiniz.

0 replies on “YAZ SAÇLARI”