YASEMİN ÖZİLHAN FOR IPEKYOL

Stiliyle modaseverlere ilham kaynağı olan Yasemin Özilhan’ın Ipekyol için hazırladığı Yasemin ÖzilhanforIpekyol İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nun İstinye Park Ipekyol Mağazası’nda yapılan lansmanı büyük beğeni topladı.

Yasemin Özilhan ve Ipekyol tasarım ekibi tarafındanhazırlanankoleksiyon, davete gelen modaseverler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Deniz Ayaydın, Meral Kosif, Ayşegül Ulusoy, Işıl Reçber, Berrin Okçu, Zeynep Nazlı Kaya, Selin Öztarhan, Yelda Tiftikkoleksiyonun tanıtım davetine katılan isimler arasındaydı.

26 Nisan itibariyle Ipekyol mağazalarında ve www.ipekyol.com.tr adresindemoda tutkunlarıyla buluşacak koleksiyonun gözde tasarımları arasında; tül üzerine geliştirilen işleme efektli elbise, tül üzerine puantiye ve pilise efektli tütü etek, tek omuzlu bluz, desenli kimono, dantel mixli elbise, payetli blazer, haki parka ve patchwork efektli geometrik elbise yer alıyor. Koleksiyondaki tişörtler, bel detayını vurgulayan parkave triko bluzlar ile sportif bir şıklık sunan Yasemin ÖzilhanforIpekyol İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu yazın vazgeçilmez parçalarını bir araya getiriyor.

Yazın tazeliği ile feminenliğin bir arada yansıtıldığı doğallıktan ilham alan koleksiyonda parıltılı ve şık parçalar dikkat çekiyor. Feminenlik ile modernliğin birleşiminden güç alan koleksiyonda yasemin çiçeğinden ilham alınarak hazırlanan desen ana parçalarında sıkça kendini gösteriyor. Puantiyeler, colourblock desenler ve dinamik kalıpların kullanıldığı koleksiyonda kendinden efektli jakarlı kumaşlar, koton poplinler, tül üzerine taş ve brode işlenmiş özel kumaşlar, şifon ve dantel yoğun olarak kullanılıyor.

Yazıya ait etiketler
0 replies on “YASEMİN ÖZİLHAN FOR IPEKYOL”