www.kadinim.com SANAT, İŞ VE CEMİYET HAYATININ KADINLARI İLE YAYINA BAŞLADI!

Kadın girişimcilere kadınlardan gelen bir destek olmayı da hedefleyen, sosyal bir platform olarak yola çıkan www.kadinim.com  yayın hayatına başladı!

Türkiye’nin birbirinden ünlü ve başarılı kadınları da bu açılış için gerçekleştirilen davette hazırdı!

Hem  “kadın olmaya dair” her tür bilgiye ulaşılmasını hem de markalaşma yolunda ilerleyen kadınların e-ticaret yolu ile geniş bir ağa dahil olmasını sağlayan platform, pekçok ünlü ismi yazar olarak da ağırlayacak.

Sitenin kurucusu Vildan Akay yaptığı açılış konuşmasında: “Benim de içimde çiçekler açıyor ve sizinle ‘demet’ oluyor. Hepimizin üretmek adına sorumlulukları varken hayatı çok daha keyifli bir hale getirmek için çaba harcayan markalara eşlik ediyorum ve bundan büyük keyif alıyorum. Madde ile poz kesen değil kalbiyle gülümseyen kadınlar bir arada olalım istedik. Hoşgeldiniz www.kadinim.com ‘a. Kadının en çok rolü her yerde biliyorsunuz. Yani çalışıyoruz, üretiyoruz, Anneyiz ama her şey var kadının rolünde. Biz bunu planlarken kendi hayalimle kadınların nefes alabilecekleri, kendilerine zaman yaratabileceklerini ama bu zamanı yaratırken de hayatlarını kolaylaştıracak bütün ipuçlarının olduğu küçük tüyolarının olduğu ve kolay alışveriş yapabildikleri bir alan yaratmayı planladım. Herhalde en çok kendi ihtiyacım buna göreydi. Çünkü gerçekten çok yoğun hepimizin hikayesi! Oyüzden bütün kadınlara ilham olması, cesaret olması için yola çıktık. Çokta güzel ve çokta büyük bir ekiple çok yol aldık. Hepinize desteğiniz için teşekkür ediyorum.”

Tüm misafirlerin alkışları ve hoşgeldin nidalarıyla yayın hayatına başlayan platformun Sunset’deki davetine Demet Şener, Aslı Şen, Sedef İybar, Ayla Çelik, Ceylan Çapa, Deniz Marşan, Gökçen Arıkan, Gül Erçetingöz, Jülide Güngür, Pelin Kaya, Pınar Tezcan, Ece Vahapoğlu, Simla Canpolat, Özlem Kunduracı, Özlen Çopuroğlu, Duygu İçil, Burçin Kaya, Özlem Kunduracı, Burçak Avcı gibi  ünlü ve başarılı isimler katıldı.

 

0 replies on “www.kadinim.com SANAT, İŞ VE CEMİYET HAYATININ KADINLARI İLE YAYINA BAŞLADI!”