W Istanbul Eğlencede Vites Büyütüyor!

W Istanbul Lounge Ekim ayından bu yana haftanın 4 gecesi yaptığı partilerle eğlencenin kalbi olmaya devam ediyor ve Mart ayı ile birlikte vitesi daha da arttırarak şehri sallayacak…

 

House müzikle dolu haftasonlarından, hiphop gecelerine, birbirinden cool müzisyenlerin canlı performanslarından, tamamen size özel kokteyllere, W Lounge Istanbul’da eğlence bitmek tükenmek bilmiyor. Bomba etkisi yaratacak Mart ayı programında eğlence yine doruklarda…

 

28 Mart -James Copley X Las Vegas Wedding

Türkiye’deki her konserlerinin biletleri günler önceden tükenen Electro Deluxe grubunun söz yazarı ve vokalisti James Copley, bu sefer kendi duo projesi `Las Vegas Wedding` i desteği ile W Lounge IStanbul’a getiriyor! Soul, Pop, Funk ve Rock’ı, Gelin-Damat parodisi altında komediyle buluşturan performans 28 Mart Çarşamba akşamı bambaşka bir deneyim yaşatacak!

 

29 Mart – Bora Uzer

 

Canlı performansları ile bir şehir efsanesine dönüşen, enerjisi ve güçlü vokali ile adından söz ettiren Bora Uzer 29 Mart Perşembe W Lounge Istanbul sahnesinde olacak!

 

31 Mart – Can Bonomo

Müziğini tanımlamasını istediklerine kendi deyişiyle “Istanbul müziği” olarak tanımlayan, Mayıs 2012’de Bakü’de düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda 7. olan Can Bonomo, 7’den 70’e herkesin sevdiği tarzıyla 31 Mart Cumartesi günü W Lounge Istanbul’u sallayacak!

 

Her Perşembe Hip Hop!

Haftanın 4 günü şehrin en hareketli gecelerini ev sahipliği yapan W Istanbul Perşembe gecelerini de hip hop’a ayıracak! Perşembe geceleri W Istanbul’dan yükselen beatler şehrin kendine has tınısıyla karışacak!

0 replies on “W Istanbul Eğlencede Vites Büyütüyor!”