VİTRUTA PERA AÇILDI!

VİTRUTA PERA AÇILDI!

Marka seçkisiyle sokak stilinin, etkinlikleriyle de şehir yaşamının çekim merkezlerinden biri haline gelen Vitruta; Ortaköy, Karaköy ve Outdoor mağazalarının ardından şimdi de Pera’da, Beyoğlu’nun kreatif ruhundan ilham alan dördüncü mağazasını açtı.

Sokak stilinin öncü markalarını bir araya getiren Vitruta.com online mağazasıyla yolculuğuna başlayan, ardından Ortaköy, Karaköy ve Outdoor mağazalarıyla İstanbul’da kendine has bir çizgiyi ortaya koyan Vitruta, dördüncü mağazasıyla şimdi de Pera’da. 200 metrekarelik yeni Vitruta Pera mağazası dünyaca ünlü markalarla birlikte Fjällräven, Rains ve Sandqvist gibi yalın İskandinav stilini de İstanbul’un kalbi Pera’ya taşıyor.

Tarihçesi 19. yüzyılın sonlarına kadar uzanan ve Art-Nouveau tarzında özgün bir Beyoğlu binasının girişinde yer alan Vitruta Pera’da giyim ve aksesuarların yanı sıra; birçok yerli ve yabancı markanın kişisel bakım ürünleri, kırtasiye ve bikini/mayo modellerine de ulaşmak mümkün. Ayrıca spor ayakkabı tutkunlarının çekim merkezi haline gelecek olan Sneaker odasında Adidas Originals, Puma, Nike, Vans ve Birkenstock gibi markaların en yeni ve en hit kadın ve erkek modelleri bulunuyor.

Vitruta marka seçkisine Vitruta Pera’nın yanı sıra, vitruta.com online alışveriş sitesinden ya da Vitruta Karaköy, Vitruta Outdoor, Vitruta Ortaköy mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Instagram: @Vitruta

0 replies on “VİTRUTA PERA AÇILDI!”