ÜNLÜLER VE SPORCULAR, NIKE’IN EN SON TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLEN YENİ KOŞU AYAKKABISI NIKE EPIC REACT’I DENEDİ

Nike, köpük teknolojisindeki en son yenilik olan “React” ile geliştirilen ilk koşu ayakkabısı olan Nike Epic React’i, İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesindeki Santralistanbul; Enerji Müzesi’nde düzenlenen bir etkinlikle tanıttı. Koşucuların ihtiyaç duydukları her özelliğe karşılık veren Nike Epic React, aralarında Arda Turan, Ramil Guliyev, Esra Gökçek, Yasmani Copello Escobar, Naz Aydemir Akyol, İpek Soylu ve Ezgi Mola gibi ünlü ve sporcuların yer aldığı pek çok katılımcı tarafından ilk kez denendi.

Nike’ın ayakkabı tabanında kullandığı köpük teknolojisindeki en son yenilik olan “React”, sahaya indi. 22 Şubat’ta piyasaya çıkan Nike Epic React, Nike’ın bu yeni teknolojiyle geliştirdiği ilk koşu ayakkabısı oldu. Her adımda darbeyi yumuşatan ve koşunun sonuna dek gereken enerjiyi sağlamak üzere tasarlan Nike Epic React, İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesindeki Santralistanbul; Enerji Müzesi’nde Ezgi Mola, Arda Turan, Ramil Guliyev gibi ünlülerin ve sporcuların katıldığı bir etkinlikle tanıtıldı.

Nike’ın yeni taban teknolojisiyle üretilen ilk koşu ayakkabısı Nike Epic React, nike.comüzerinden ve seçkin mağazalarda koşu tutkunlarıyla buluşuyor.

0 replies on “ÜNLÜLER VE SPORCULAR, NIKE’IN EN SON TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLEN YENİ KOŞU AYAKKABISI NIKE EPIC REACT’I DENEDİ”