UFO MODA HAFTASINA VICTORIA BECKHAM İLE DÖNDÜ

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, ikinci kez katıldığı Moda Haftası’nda bir kez daha ‘uzmanların tercihi‘ oldu. Londra Moda Haftası 2018 kapsamında Galeries Thaddeus’ta gerçekleşen Victoria Beckham İlkbahar-Yaz 2019 defilesi öncesinde, saç tasarımcısı ve makyözlerini bekleyen 30 modelin cildi UFO ile defileye hazırlandı.

İngiliz moda evi ile bu sene ikinci ortak çalışmasını gerçekleştiren FOREO; UFO mini versiyonu ile, modellerin Pat McGrath tarafından makyajları ve Guido Palau tarafından saçları yapılmadan hemen önce tercih ettikleri cilt bakım partneri oldu.

Londra Moda Haftası’ndaki sunumunun ilk gününde, sahnede sergilenen sadece Victoria Beckham model ekibinin şovu değildi, FOREO’nun yeni ürünü UFO aktif maske koleksiyonu da diğer 4 yeni maske ile birlikte ilk kez basına lanse edildi.

Günün tercih edilen maskesi olan H2Overdose, hiya lüronik asitle aşılanan bir mikrofiber yaprak maskedir. UFO mini eşliğinde kullanılarak 120 saniye içinde modellerin ciltlerini yumuşatıp nemlendirdi ve onlara spa ayarında bir yüz terapisi yapıldı. Victoria Beckham’ın sahne gerisindeki cilt hazırlığı instagram postunda paylaşıldı.

“Londra’daki moda haftasında, 30 modelin sahne arkasında saç ve makyaj hazırlığından önce tercih ettikleri cilt bakımı partnerleri olarak, eşsiz bir cilt bakımı terapisi ile bir kez daha güzellik teknolojisinin hayatları nasıl kolaylaştırabileceğini göstermiş olduk.İsveç’teki teknolojik alt yapımızla Kore yaprak maskelerinin gücü ile birleştirerek,herkesin bildiği cilt bakımı kavramını kökünden değiştiriyoruz. Dünyanın en iyi saç tasarımcılarının, makyözlerinin ve moda sanatçılarının olduğu Londra Moda Haftası’nın tercih ettiği cilt bakımı firması olmak, bizi oldukça gururlandırdı ve cesaretlendirdi.”

 

0 replies on “UFO MODA HAFTASINA VICTORIA BECKHAM İLE DÖNDÜ”