Türkiye’yi Güneşe Karşı Koruyan Marka; Sinoz

BU YAZ TÜRKİYE’Yİ SİNOZ KREMLEDİ!

Pandeminin gölgesinde, geçtiğimiz senenin yaz ayını tatilsiz geçiren Türkiye bu yaz özlediği tatile çıkmadan önce yaz bavulunun vazgeçilmezi güneş kremini Sinoz’dan aldı. Son yıllarda yaptığı büyük yatırımlarla kozmetik alanındaki en başarılı markalardan biri haline gelen Sinoz Kozmetik, Temmuz ayında 1 MİLYON adet güneş kremi satışı yaparak bu alanda kırılması güç bir rekora imza attı. 

LEKE KARŞITI GÜNEŞ KREMİ FARK YARATTI!

Sinoz Kozmetik’in AR-GE bölümüne göre bu başarı tesadüf değil. Son 1 ayda elde edilen 1 MİLYON adet güneş kremi satışında Sinoz’un leke karşıtı bir güneş kremi geliştirmiş olmasının büyük etkisi olduğu açıklandı. Sinoz’un Leke karşıtı güneş kremi hem kullanıcıyı güneşin olumsuz etkilerinden koruyor, hem leke oluşumunu engelliyor hem de vücuttaki mevcut lekelerin onarılmasına yardımcı oluyor. 

Sinoz sadece satışlardan değil, kullanıcıların “olumlu” geri dönüşlerinden de çok memnun. Formülü geliştirilerek geçtiğimiz yıla göre 4 kat daha fazla satan güneş kremini kullananların hemen hepsi üründen çok memnun olduklarını dile getirdi.

Yazıya ait etiketler
, ,
0 replies on “Türkiye’yi Güneşe Karşı Koruyan Marka; Sinoz”