TOMMY HILFIGER SONBAHAR 2019 KADIN VE ERKEK GİYİM KOLEKSİYONU CONSCIOUS CLASH

TOMMY HILFIGER SONBAHAR 2019 KADIN VE ERKEK GİYİM KOLEKSİYONU CONSCIOUS CLASH

 TOMMY HILFIGER Sonbahar 2019 Kadın ve Erkek Giyim Koleksiyonuişlevsellikle klasik stillerin bilinçli çatışmasından ilham alıyor ve sürdürülebilirliği kullanışlı unsurlarla birleştiriyor.

TOMMY HILFIGER Sonbahar 2019 Erkek Giyim Koleksiyonu, TH streç flex malzemeler, Sorona® iplikler ve Re:Down® özellikleri; şişme mont, hafif bomber ceket, kapüşonlu yünlü parka ve kaban gibi zamansız stillerin genelinde kullanılıyor. İkonik Oxford gömlek ve rahat kalıplı chino pantolonlar, dört yönlü streç ve hızlı kuruma gibi özelliklere sahip kumaşların beklenmedik karışımları ile sunuluyor.

Sıcak tutan yünlü kazaklarda FairIsle veya ekose desenler koleksiyona cesur bir yorum getirirken nötr tonlar ile markanın kırmızı, beyaz ve lacivertten oluşan imza renkleri canlı yeşil ve sarı detaylarla zenginleşiyor. Markanın arşivlerinden esinlenen koleksiyon, rugby tişörtü ve sıfır yaka kazak gibi TOMMY HILFIGER imzasını üzerinde taşıyan stillerini altın rengi işlemeli Tommy armalarıyla modernize ediyor. Markanın klasik Amerikan ‘cool’ DNA’sına teknik ve çok yönlü özellikler katan bir Sonbahar 2019 koleksiyonu sunuluyor.

TOMMY HILFIGER Sonbahar 2019 Kadın Giyim Koleksiyonu’nun merkezinde yenilikçi kumaşlar yer alırken, TH streç Flex özellikli jean ve flanel pantolonlar, sıcak tutan Re:Down® kaz tüyü ikonik şişme mont ve yıkanabilir lüks yünlü, yeniden yorumlanan kazaklar gibi stiller öne çıkıyor.

TH arma desenli feminen elbiseler ve etekler, blok renkli trikolarla kombine edilerek sıra dışı siluetler yaratılıyor. Şal deseni, ince ekose ve Fair Isle desenleri koleksiyona cesur bir dokunuş katarken nötr tonlar ile markanın imza renkleri kırmızı, beyaz ve lacivert, canlı yeşil, turuncu ve pembe detaylarla kontrast yaratıyor. Markanın klasik Amerikan ‘cool’ DNA’sına teknik ve çok yönlü özellikler katan bir Sonbahar 2019 koleksiyonu sunuluyor.

 

0 replies on “TOMMY HILFIGER SONBAHAR 2019 KADIN VE ERKEK GİYİM KOLEKSİYONU CONSCIOUS CLASH”