Tommy Hilfiger, Romeo Hunte İle Birlikte Tasarlanan Tommy x Romeo Kapsül Koleksiyonu’nda Konik Stillere Yeni Yorumlar Getiriyor

Tommy Hilfiger ile uzun zamandır mentorluk yaptığı Brooklyn merkezli tasarımcı Romeo Hunte’ın birlikte tasarladığı Sonbahar 2021 TommyXRomeo kapsül koleksiyonu sezona hazır. Koleksiyon için Tommy Hilfiger arşivlerine inen Romeo Hunte, imzası niteliğindeki dekonstrüksiyon tekniklerinden yararlanarak, renk bloklu denizci ceketi veya deri biker ceket ile kombine ettiği klasik trençkot gibi ikonik parçaları yeniden karıştırarak tasarladı. 

TommyXRomeo kapsülü, şirketin temsili moda ve ötesinde geliştirme misyonunu yansıtan üç eksenli bir platform olan iddialı People’s Place Programını ileriye taşıyor.  Sonbahar 2021 TommyXRomeo kapsülü Türkiye’de tr.tommy.com’da satışa sunulacak. 

“Genç ve gelecek vadeden bir tasarımcı iken kariyerimde büyük iz bırakan inanılmaz liderlerin rehberliğinden yararlanabildiğim için çok şanslı olduğuma inanıyorum,” diyen Tommy Hilfiger şöyle devam etti: “Bu bilgi ve deneyim birikimini aktarmayı önemsiyor, tasarım yeteneklerinin gelecek nesline mentorluk yapıyorum. Beş yıldan uzun süredir Romeo Hunte ile çalışıyor ve onu destekliyorum. Yükselen yetenekler arasında gerçekten olağanüstü bir yeri olan Romeo’nun tasarımlarını gördüğünüz anda etki yaratacağını anlıyorsunuz. İki dünyayı bir araya getiren bu kapsül koleksiyondan gerçekten gurur duyuyorum. Birlikte çalışırken temsili artırmak ve yeteneklerini dünya çapında öne çıkarmak için özellikle BIPOC topluluklardaki kreatiflere ve kanaat önderlerine desteğe odaklandık. People’s Place Programı aracılığıyla kendilerini gösterebilecekleri gerçek bir platform sunmak istiyoruz.”

0 replies on “Tommy Hilfiger, Romeo Hunte İle Birlikte Tasarlanan Tommy x Romeo Kapsül Koleksiyonu’nda Konik Stillere Yeni Yorumlar Getiriyor”