in

Tommy Hilfiger 2022 Sonbahar Koleksiyonu’nu Tanıttı

Tommy Hilfiger, 2022 Sonbahar Koleksiyonu’nu Tommy Hilfiger Showroom’un da düzenlenen bir davetle tanıttı. Etkinlikte Tommy Hilfiger Kadın, Tommy Hilfiger Erkek, Tommy Hilfiger Jeans, Tommy Hilfiger Ayakkabı ve Aksesuar koleksiyonları tanıtıldı. 

Dünyada lüks giyim, tasarım ve yaşam tarzı ürünleri alanında en tanınmış gruplardan biri olan PVH grupçatısıaltındaki Tommy Hilfiger, yeni koleksiyonunu basın ve influencerlardan oluşan misafirlerine seçkin bir davetle tanıttı.  

Tommy Hilfiger 2022 Sonbahar Koleksiyonu’nda geleneksel Amerikan tarzı, sokak giyiminden ilham alan çağdaş dokunuşlarla yeniden yorumlanıyor. Fergus Purcell ile birlikte tasarlanan yeni TH Monogram ve İngiliz tasarımcı Richard Quinn’in sınırları yıkan işbirliği ile klasiklerle yenilikler çarpıştırılıyor.Cesurpop renklerin birarada kullanılması, ölçeklerin yeniden tanımlanması ve marka mirası klasiklerin yeni stilleri, bu sezonun tasarım kodlarını oluşturuyor. 

Tommy Hilfiger Türkiye Yönetim Kurulu Üyeleri’nden Fatih Tezcan, Defne Ercan, Başak Cemşit, Şeyda Malkoç ve Anita Koncabahar’ın da katıldığı Sonbahar 2022 Koleksiyonu tanıtımına; Müge Boz, Caner Yıldırım, Melodi Elbirliler, Zeynep Soylu, Bedirhan  Soral, Nil Nilat, NilayYalçınkaya, Oben Budak gibi isimler katılara ktasarımları yakından inceleme fırsatı buldular.

What do you think?

Written by Editor

Kelebek Mobilya, Ünlü Çifte “İlk Görüşte Aşk” Dedirtti!

Arzu Kaprol X Jimmy Key’den Duyulara Hitap Eden Koleksiyon: Dokun