TITANIC MARDAN PALACE’TA METİN HARA İLE STRESSİZ BİR YAŞAMA GEÇİŞ EĞİTİMİ

 Ruhsal ve fiziksel olarak yenilenmek isteyenlere farklı alternatifler sunan Titanic Mardan Palace, keyifli bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin önde gelen basın gruplarının ağırlandığı organizasyonda Metin Hara’nın eğitimi oldukça ilgi çekti.

Uzun yıllardır yaptığı konuşmalarla binlerce insana ilham veren Metin Hara, stressiz bir yaşama geçişin altın kurallarını bu kez Titanic Mardan Palace’ın misafirleri için anlattı. Pratik uygulamalar ile zenginleşen eğitim, hayata farklı bir gözle bakmanın yolları hakkında ipuçları verdi.

Kışa zinde ve keyifli bir başlangıç yapmak üzere Titanic Mardan Palace’da bir araya gelen misafirler, sağlığı ve güzelliği her açıdan ele alan, en son spa trendlerini kalitesine yansıtan BeFine Spa’da sauna ve buhar odalarını deneyimlediler. Uzman Endonezyalı terapistlerin masajları, medikal kozmetik markası Juliette Armand’ın cilt bakımları ile ruhsal ve fiziksel olarak yenilenmenin ayrıcalığını yaşadılar.

Kristal rengi denizi, bembeyaz kum plajı ile birleşen, doğal güzelliği ile huzurlu ve dingin bir atmosfer sunan Titanic Mardan Palace’da misafirler, Kasım ayında denize girmenin tadını çıkardılar.

Mükemmel konumu, büyüleyici manzaraları, her detayında zarafeti yansıtan otelin mimarisi ve kusursuz hizmet kalitesi ile görkemli bir sarayın gerçek lüks ve ihtişamını yansıtan Titanic Mardan Palace’da, kışa keyifli bir mola vermek isteyenleri, tüm yılın enerjisini depolayabilecekleri unutulmaz anılar bekliyor.

 

0 replies on “TITANIC MARDAN PALACE’TA METİN HARA İLE STRESSİZ BİR YAŞAMA GEÇİŞ EĞİTİMİ”