The Stay Line-Pastoral Koleksiyonu

The Stay otellerinin dingin, özgün ve yalın duruşu, markanın aynı isimle hazırladığı giyim koleksiyonuna ilham oldu. The Stay Line, dünyada giderek yükselen yalın moda akımının bir yansıması olarak moda dünyasındaki yerini aldı.

Konforun ve lüksün günlük yaşamdaki yüzü olan The Stay Line, modern zamanın rahat, dingin ve cinsiyetsiz bakış açısını ortaya koyuyor. The Stay Otelleri ile markanın sahip olduğu DNA’nın modaya uyarlandığı marka; basit stillerle yarattığı özgünlüğü, rahatlığın konforuyla kişiye özel bir sıra dışılıkla birleştiriyor. Doğanın insana kazandırdığı evrenle özgün ilişki, The Stay Line’ın kendine ait dünyasında buluşuyor.

Stay Line’ın ilk özel temalı koleksiyonu Pastoral, grubun Alaçatı’daki yeni oteliyle aynı adı taşıyor ve 31 parçadan oluşuyor. Kadın ve erkek için zamansız tasarımlar, günlük hayatın her anında vazgeçilmez bir unsur oluyor. Günün her anında kullanılabilen, yumuşak dokulu basic tişörtler, rahat ve tarz sweatshirt’ler, yazın vazgeçilmezi havlu kombinler ve spor-şık görünümün tamamlayıcısı keten gömlek, elbise ve pantolonlar The Stay Line Pastoral koleksiyonunun öne çıkan parçaları arasında. Koleksiyonun temelinde ağaçların yeşili, denizin ve gökyüzünün mavisi, doğal taşların natürel tonları gibi doğanın her alanında karşımıza çıkan renkler yer alıyor.

Koleksiyon, şehirden uzaklaşma, doğanın içerisinde anı yakalama ve hızlı tüketimden uzak bir özgürlük duygusunu yaşatıyor. Pastoral arazisindeki doğal havuz temaları, modern çadır konsepti ile konaklama, doğal enerji kaynaklarının kullanılması, doğanın içinde tarıma ve sanata alan tanınması The Stay Line Pastoral koleksiyonuna da ilham veriyor. Sofistike detaylarla farklılaşan Pastoral koleksiyonunda logo olarak “modern çadır” simgesinden esinlenildi. Koleksiyonda görünen koordinat detayları ise Pastoral’in gerçek konumunu işaret ediyor.  

Rahatlığın ön planda olduğu, günümüz modasını yansıtan, günlük yaşamın tamamlayıcısı olan koleksiyon, doğal içerikli elyaflar ve yüksek kalitedeki sürdürülebilir materyaller ile üretildi. Yüzde 90’ı pamuk içerikli kumaşlardan oluşan koleksiyon, better cotton, organic cotton içerikler kullanılarak sürdürülebilir, çevreci, doğaya saygılı üretim yöntemleri harmanlandı. Pastoral’in doğal yapısına uygun hazırlanan bu koleksiyon ile karbon ayak izi salınımını azaltmak hedeflendi. Koleksiyonda yer alan ürünlerin farklı yıkama teknikleri kullanılarak her birinin eşsiz olması sağlandı.

Stay Line Pastoral koleksiyonuna, thestayline.com adresinde online olarak; G-mall’da bulunan The Stay Line mağazasından, The Stay Warehouse, Bebek Otel by The Stay, The Stay Bosphorus ve The Stay Nişantaşı’nda bulunan corner’lardan ulaşılabilir.

0 replies on “The Stay Line-Pastoral Koleksiyonu”