in

THE RITZ-CARLTON,ISTANBUL 2019 HAUTE GRANDEUR GLOBAL ÖDÜLLERİ’NDE YEDİ ÖDÜL KAZANDI

The Ritz-Carlton, Istanbul 2019 Haute Grandeur Global Ödülleri’nde
“En İyi Klasik Otel”, “En İyi Konferans Oteli”, “En İyi İş Oteli” ve “En İyi Şehir Oteli” kategorilerinde ödül kazanırken, “doğadan masaya” lezzetleriyle dikkat çeken restoranı Atelier Real Food “En Romantik Atmosfer”, “En İyi Yemek Sunumu” ve “En Güzel Restoran Ambiyansı” ödüllerine layık görüldü.

2001 yılından beri dünyaca bilinen Ritz-Carlton misafirperverliğini, lüksü ve otantik kültürü misafirleriyle buluşturan The Ritz-Carlton, Istanbul, Haute Grandeur Global Ödülleri’nde pek çok kategoride ödül almaya hak kazandı. 2019’un başında renovasyonu tamamlanan ve yeni yüzüyle Doğu ve Batı etkilerinin benzersiz uyumunu modern bir görünümle ortaya koyan otel, yıllardır aldığı ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor.

 

2014 yılından bu yana 7 kıta, 172 ülke ve 90 farklı kategoride verilen ve turizm dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen Haute Grandeur Global Ödülleri, otellerde konaklayan ve restoranlarda deneyim sahibi olan konukların dijital platformlarda yaptığı yorumlara göre aday olacak otelleri ve restoranları belirliyor. Kazanan markalar ise konukların ve gezginlerin online olarak üç hafta boyunca verdiği oylar ile belirleniyor.

Seyahat tutkunları tarafından çok önemli bir ödül olarak kabul edilen Haute Grandeur Global Ödülleri, gezginlerin seyahatlerinde yapacakları otel ve restoran tercihleri için başvurdukları bir rehber olma özelliği taşıyor.

What do you think?

Written by bestylemagazine

TITANIC MARDAN PALACE’TA METİN HARA İLE STRESSİZ BİR YAŞAMA GEÇİŞ EĞİTİMİ

LES BENJAMINS ESSENTIALS