TESCİLLİ GÜZELLER PODYUMDA

TESCİLLİ GÜZELLER PODYUMDA

Şevval Şahin

Haziran ayında Antalya’da gerçekleşecek Dosso Dossi Fashion Show’da tescilli güzeller Ecem Çırpan, Buse İskenderoğlu, Pınar Tartan ve Şevval Şahin de podyumda yürüyecek.

Pınar Tartan

 

Dosso Dossi Fashion Show, 12 Haziran’da yine adından uzunca süre söz ettirecek bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. “Şu ana kadar yapılan en büyük şov” olarak gerçekleşecek etkinlikte ünlü top model Bar Refaeli, Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy podyuma çıkacak. Üç ünlü modelin yanı sıra Dosso Dossi podyumu adeta güzeller geçicine ev sahipliği de yapacak.

Ecem Çırpan

 

Koreografisini Yasin Soy’un üstlendiği Dosso Dossi Fashion Show’da Miss Turkey 2015  Ecem Çırpan, Miss Turkey 2016 Buse İskenderoğlu, Miss Turkey 2017  Pınar Tartan ve Miss Turkey 2018  Şevval Şahin de podyumda yürüyecek. Expo Center’da özel olarak kurulacak podyumda hünerlerini sergileyecek Türk güzeller, 30 ülkeden gelecek yaklaşık 5 bin kişiye unutamayacakları bir şov sunacak. Gelmiş geçmiş en büyük Dosso Dossi defilesinde podyumunda yerli ve yabancı yaklaşık 100 manken görev alacak.

Buse İskenderoğlu

 

0 replies on “TESCİLLİ GÜZELLER PODYUMDA”