in

Tenis Eteğini Günlük Görünümüne Uyarla!

Geçen sezon dolabına tenis eteği dahil edenlerin şansına, bu yıl da trend, tenis eteği! Ve daha da iyisi, artık herkes bu spor etekleri kolayca  kombinleyebilecek. İşte size bu trendi uygulamak için 6 ipucu:

1) Şık ve modaya uygun bir görünüm için beyaz eteğini koyu renklerle eşleştir. Beyaz mini tenis eteğini, siyah ya da lacivert gibi koyu renkte bir tişört ile kombinle. Küçük bir çanta ve sneaker ile görünümünü tamamla.

2) Renkli polo yaka tişört, omzuna atacağın bir kazak, beyaz spor çorapları ve mokasen ayakkabılarla kombinlediğin beyaz tenis eteği ile şehir spor kulübüne gidiyor havasını yakala.

3) Baştan aşağı bembeyaz bir görünüm hazırla. Tepeden tırnağa beyaz, kombin yapmanın en kolay yoludur. Beyaz tenisi eteği, beyaz crop top, beyaz sneaker, beyaz çorap ve dilediğin aksesuarlarla görünümünü tamamla.

4) Koyu renkli bir tenis eteği, beyaz gömlek, deri bomber/blazer ceket ve deri postallarla aykırı bir görünüm oluştur ve ilkbahar-sonbahar için harika bir outfite sahip ol.

5) Biraz batı esintisi ekle. Bu iki sıcak trendi bir arada kullan; çok renk içermeyen kovboy çizmeleri ve bandanalarla görünümünü tamamla.

6) Daha yetişkin ve gösterişli bir görünüm için daha uzun bir üst seç. Kalçanın ortasına isabet eden bir kazak ya da sewatshirt gövdenizi uzatan ve sevdiğimiz 20’li yılların havasına sahip, düşük etekli bir elbise görünümü yaratır.

What do you think?

Written by Editor

DeFacto’dan Zarif ve Şık Yeni Koleksiyon: Touché Privé x DeFacto

2022’nin Sağlık ve Yaşam Trendleri