TEMMUZ ASTROLOJİ YORUMLARI

KOÇ: Güneş tutulması yeni bir eve taşınmanıza veya mülk edinmenize sebep olabilir. Zorunluluklar ve baskılar yaşamınıza yenilik katacak hem mali, hem de duygusal durumunuza iyileşecek. Merkür retrosu aşk alanınızı 26 Temmuzdan itibaren zorlayacak. Ayrılıklar yaşanabilir. Ay tutulmasında arkadaşlardan biriyle büyük sorunlar yaşanabilir. Ya da onların başına gelen talihsizliklerde eliniz kolunuz bağlanabilir.

BOĞA: Güneş tutulması ay ortasında çevre değişikliği getirirken maddi, manevi refahıda sağlayacak. Uzaklardan gelen haberlerle gizli bilgilere ulaşacaksınız. Merkür gerilemesi evde elektronik araçların bozulmasına ve aile içinde tartışmalara neden olabilir. Ay tutulması yolculukların tamamlanmasında zorlayıcı olabilir. Şanssızlıklar kazalara neden olabilir. Biraz dikkat!

İKİZLER: Mali alanda yeni başlangıçlar ayın ortasına dek mümkün. Duygusal konularda ayaklarınızın sağlam yere basacağı bir evre de olacaksınız ancak ay sonuna doğru yöneticiniz Merkür gerilemeye başlayınca yakın çevrenizle sorunlar yaşayacaksınız zira yanlış anlama ihtimaliniz yükselecek. Ay sonunda gerçekleşen Ay tutulması aşk alanınızı sarsabilir. Sevgilinizin başına gelenler üzebilir.

YENGEÇ: Güneş tutulması 13 Temmuzda burcunuzda gerçekleşecek ve hayatınızı değiştirecek. Evlenebilir veya görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Ay sonuna doğru Merkür gerilemesiyle mali konularda çok yanlış kararlar alabilir ve özgüven kaybedebilirsiniz. Ay sonundaki Ay tutulması ek gelirlerinizden vazgeçmeniz veya hak ettiğiniz ödemeleri alamamanız ya da borçları ödeyememeniz anlamına geliyor. Dikkatli harcayın.

ASLAN: Ruhsal gelişimde önemli bir adım atmanızı Güneş tutulması sağlayacak. Sağlık veya yakınların sağlığıyla ilgili sorunlardan köklü değişiklikler yaparak kurtulabilirsiniz. Merkür gerilemesi 26 Temmuzdan itibaren burcunuzda gerçekleşecek ve algılarınızın zayıflamasına, alınganlıkların artmasına neden olacak. Ay sonunu etkileyen Ay tutulması eşinizin durumuna üzülmenize veya eşinizin sizi üzmesine yol açabilir. Sert etkiler yaşanırken güçlü olmalısınız.

BAŞAK: Güneş tutulması arkadaşlık alanınızda yeni bir dosta daha kavuşmanıza veya iyi bir dostla yakınlaşmaya vesile olabilir. Yöneticiniz Merkür 26 Temmuzdan itibaren gerileyecek ve kendiniz, geçmişiniz hakkında yanlış düşünce ve duygulara sebep olacak. Kendinizi suçlama eğiliminiz yükselebilir. Ay tutulması iş alanınızda gerçekleşecek. İş arkadaşlarınızın başına gelenler üzücü olabileceği gibi işten ayrılmak veya bir hastalığınız olduğunu öğrenmek de ihtimallerden. Öfkenizi bastırmaktan uzak durun.

TERAZİ: Kariyer alanınızda gerçekleşen Güneş Tutulması ay ortalarında yeni bir mevki kazanmanızı sağlayabilir. Maddi, manevi rahatlayacağınız bu evreyi iyi değerlendirin. Merkür gerilemesi 26’sından itibaren arkadaşlarla aranızda zıtlıklar oluşmasına, yanlış anlamalara neden olacak. Dostluklarınız bitebilir dikkat! Ay tutulması aşk alanınızda partneriniz veya çocuklarınız için üzücü haberler getiriyor. Güçlü durmalısınız ve motivasyonunuzu kaybetmemelisiniz.

AKREP: Güneş tutulması unutulmaz bir seyahati, sonraları çok yararlanacağınız bir eğitim ihtimalini getiriyor. Değerlendirin. Yeni bilgilere ulaşacaksınız. Merkür gerilemesi 26’sından itibaren iş ve kariyer alanında hatalara, tahammülsüzlüklere neden olacak ve hakkınızı almak isteyeceksiniz. 27’sinde gerçekleşen Ay tutulması ise aile içinde üzüleceğiniz, öfke duyacağınız olayları ortaya çıkarırken sağduyulu kalmazsanız çarpabilir.

YAY: Güneş tutulması ek gelirler, krediler veya piyango kazanma ihtimali sağlayacak. Mali zorlukları aşabileceksiniz. Merkür gerilemesi 26’sından itibaren seyahat ve eğitim alanında zorluk yaratacak. Yetenekleriniz hakkında yanılacaksınız veya sorunlar yaşayacaksınız. Önemli kararlar almamanızda fayda var. Ay tutulması yakın çevrenizi değiştirmenize belki çevrenizden birinin yaratacağı skandala işaret ediyor. Şaşırmak, kızmak veya hayata bakışınızı değiştirmek olası.

OĞLAK: Güneş tutulması evlilik ve ortaklık kararı almanıza yardım edebilir. Kendinize baskı yapmak yerine akışa bırakarak adım atmalısınız. Merkür gerilemesi 26’sından itibaren etkili. Faturaları ödemeyi unutmak ve eski cezalar can sıkıcı olabilir. Haksızlığa katlanamayacaksınız. Ay tutulması ay sonuna doğru mali konularda baskıcı ve üzücü, kayıplara neden olabilecek etkiler getiriyor. Hazırlıklı olun, birikim yapın.

KOVA: İş alanınızda yeni başlangıçlar Güneş tutulmasının hediyesi olacak ve müthiş bir baskıdan kurtulup nefes alacaksınız. 26’sında gerileyen Merkür ilişkilerinizde para nedeniyle yanlış anlamalara ve kırgınlıklara neden olabilir. Ay sonuna doğru gerçekleşen Ay tutulması burcunuzda öfke, şanssızlık ve hapsolma hissi yaratırken manevi gücünüzü korursanız yararlılığa dönüşecek.

BALIK: Yeni bir aşk Güneş tutulmasıyla gelebilir. Arkadaşlarınızın yardımıyla biriyle tanışıp yakınlaşabilirsiniz. Merkür gerilemesi 26’sından itibaren iş ve sağlık alanında hatalı kararlara sebep olacağından dikkatli ilerleyin. Ay tutulması oldukça zorlayıcı. Ruhsal alanda gelişmek için öfkenin bedeninizde ve ruhunuzda yarattığı zararlarla yüzleşeceksiniz. Öğrenmeye açık olun.

Uzman astrolog Su Karakuş

www.sukarakus.com

astrolojikulubu@gmail.com

0 replies on “TEMMUZ ASTROLOJİ YORUMLARI”