in

Temmuz 2022 Burç Yorumları

KOÇ

Temmuz ayının başlangıcı size içsel bir aydınlanma verecek. Becerilerinizi uzun zamandır odaklanmak istediğiniz alana ayırabilecek “iyi ki bunu yapmışım” diyeceksiniz. 2022’nin Temmuz’u belki de sizin miladınız olacak. Sosyal çevrenizdeki iletişim kesintilerini çözebilecek, dinleyici yanınızı ortaya çıkaracaksınız. Ayrıca gök kubbe sağlığınız için zaman ayırmanız gerektiğini, odak noktanızı buraya çevirmenizi size hatırlatacak.

BOĞA

Düşüncelerin içerisinden çıkıp somut adımlarla hayatınızı adım adım işleyeceğiniz ayın içindesiniz. 2022’nin Temmuz’u ailenizle ortaklı işler yapabileceğiniz alanların altını kalın çizgilerle çiziyor. Yanı sıra bu ay Mars’ın burcunuzda konumlanması para akışınızı yakından ilgilendirecek. Harcama yapmak istediğiniz ancak bir türlü yapamadığınız köşelerde kesin adımlar atacaksınız.

İKİZLER

Çalışan demir ışıldar sözü sizin için geçerli sevgili İkizler burçları. Bu ay kendinizi her zamankinden daha çalışkan ve iş bitirici hissedeceksiniz. Uyku düzeninizi sağlama alacak, yaşam standartlarınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Özellikle beslenme alanındaki kararlılığınız çevrenize örnek olmanızı sağlayacak. Şayet iş arayan bir İkizler burcuysanız 2022’nin Temmuz ayı birçok iş görüşmesine gebe.

YENGEÇ

Yanlışlara “yanlış” demek için daha fazla beklemeyeceksiniz. Aşk gezegeni bu ay burcunuzu ziyaret ederken kalbinize söz geçiremediğinizi fark edeceksiniz. Dertleri dışa vurmadan geride bırakmak zordur. Karşıt burcunuzda yaşanacak Dolunay ile beraber içinizde tek bir kelime kalsın istemeyeceksiniz. Sizi üzeceğini bilseniz bile doğruları söylemekten asla vazgeçmeyeceksiniz. İsteklerinize kulak verin, yeni fırsatlara yürüyebilirsiniz.

ASLAN

Hızlı bir aya giriyorsunuz. Merkür’ün bu ay burcunuza yapacağı iade-i ziyaret ile kendinizi bir anda bilmediğiniz olayların içerisinde bulabilirsiniz. Kulağınıza gelen sırları asla kimselerle paylaşmak istemeyeceksiniz. Aynı zamanda burcunuzda bir Yeniay’da yaşanacak. Unutmayın ki Yeniay zamanları size her zamankinden daha fazla verimli zaman tanıyacak. Burada gökyüzünün en önemli uyarılarından birisi kendinizi gereğinden fazla yormamanız.

BAŞAK

Sabrınız ve özgüveniniz Temmuz ayının en önemli iki aktörü. Siz siz olun dinleyici özelliğinizden ödün vermeyin sevgili Başak burçları, çünkü bu ay duyacaklarınız adımlarınızı baştan aşağıya değiştirebilir. Sosyal ortamınızda fikirlerinizi paylaştığınız kişilerden alacağınız destek, kendinizi rahatlıkla karşı tarafa aktarabildiğinizi gözler önüne serecek. Evliyseniz eşinizle çözemediğiniz sorunları rahatlıkla geride bırakabildiğinizi fark edeceksiniz.

TERAZİ

Öyle bir ay düşünün ki içerisinden tatil duygusunu eksik etmesin. Siz çok çalıştınız, bunun farkındalığını ayın başından bu yana hissedeceksiniz. Bir elinizle sorumluluklarınızı yerine getirirken bir elinizle de tatil yapmak istediğiniz alanları araştıracak, kendinize motivasyon yaratacaksınız. İlişkiniz varsa, sevdiğiniz kişinin hayatı ile ilgili kararlarında ona yardımcı olacak, müdahale etmeyeceksiniz. Sakinleşiyorsunuz.

AKREP

Bilinçaltına yerleşmiş düşünceleri atmak ne kadar zordur değil mi? 2022’nin Temmuz ayı geride bırakmakta zorlandığınız alışkanlıklarınızla sizi bir sınava tabi tutacak. Buranın kazananı siz olacaksınız diyor gök kubbe. Çünkü siz kararları son anda veren bir burç değilsiniz. Bu ay ateş burcunda yaşanacak Yeniay ile beraber, imkânsız görünen konuları rahatlıkla gerçekleştirdiğinizi göreceksiniz.

YAY

Hem ilişkinizde hem işinizde hem de aile ilişkilerinde adeta cerrah gibi davrandığınız ayın diğer adı da Temmuz! Dile kolay, plansız gelişen durumlar sizi asla ifade etmiyor zaten, bu ay da etmeyecek. Kendi işinizin sahibiyseniz kar etme düşüncenizi çevrenizde güvendiğiniz kişilerle paylaşabilir, hatta beklenmedik bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Mavi sema gelişmeleri yakından takip edeceğinizi vurguluyor.

OĞLAK

2022’nin Temmuz ayı zaman kavramı ile olan değiş tokuşu gözler önüne serecek. Yılın başından beri bir şeyleri bekleyen, buradan kendine rota çizmek isteyen bir burç olarak kalbinizin isteklerine cevap bulabilirsiniz. Beklenmedik bir telefon konuşması bile hayatınızın ritmini farklı noktalara kaydırabilir. Burcunuzda yaşanacak Dolunay, “herkesin bir bildiği varmış” sözünü hatırlatacak.

KOVA

Çizgilerinizi en net belirlediğiniz aya hoş geldiniz. 2022’nin Temmuz’u sizin için cesur kararları ve bunun arkasında durma gayreti barındırıyor. Bunun en büyük sebebi de karşıt burcunuzda yaşanacak Yeniay… Yorumlarınız az ve öz olacak. Başkaları sizin sözünüze göre hareket etme eğilimi gösterse bile kimsenin planlarına, düşüncesine yorum yapmayacaksınız. Odağınız kendiniz olacak. Aynı şekilde kimsenin sizin işinize de karışmasını istemeyeceksiniz.

BALIK

Bu ay hislerinizle daha çok hareket edeceksiniz sevgili Balık burçları… Dolayısıyla mantığınıza uymayan durumlara ne kadar çok sinirlenseniz de bu ay daha dingin bir yapıda olacaksınız. Ailenizin daha önce onay vermediğiniz bazı maddi planlarına bu ay onay verecek hatta onlara yardımcı bile olduğunuzu fark edeceksiniz. Bakış açınız bu kadar değişmişken dış görünüşünüzde küçük ama etkili dokunuşlar yapmak için doğru ayda olduğunuzu da unutmayın.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Haziran 2022 Burç Yorumları

Ağustos’ta Çeşme!