TATİLİN YENİ ADRESİ: DETOKS OTELLERİ

Young girl watching a sea line from the swimming pool. Image of rest, harmony and comfort. Spa treatments.

Günlük hayatın bedeninizde ve ruhunuzda yarattığı yükten arınmaya hazır mısınız?

Detoks, son yıllarda adını çok sık duyduğumuz kavramlardan biri. Sağlıklı beslenme ve kendine iyi davranmayı öğrenme konusuna olan ilgi her geçen gün artıyor. Tam bu noktada detoks, fiziksel ve zihinsel arınmanın bir arada yaşandığı mükemmel sonuçlar alacağınız bir uygulama olarak karşınıza çıkıyor.

Şehrin stresinden uzakta, tamamen sağlıklı beslenerek, çeşitli masajlarla kendinizi şımarttığınız, ruhunuzu da yogayla beslediğiniz bir tatil düşünün. İşte karşınızda yeni trend! Detoks otelleri.  Son yıllarda hızla  artan bu tatil kaçamağı bir lüks değil ihtiyaç haline gelmiş durumda. Genelde 3-7 günlük programlardan oluşan bu tatilde; alkol, sigara, kahve, şeker ve hayvansal gıdalar tamamen kapının dışında bırakılıyor. Taze  sebze ve meyve ağırlıklı bol vitaminli gıdalarla beslenerek vücudunuz için gerçek bir arınma vadediyor.

Yenilenmiş hissetmeye mi ihtiyacınız var?  İç huzurunuzu yakalamakta zorlanıyor musunuz? Emin olun eve dönüş yolunda bu soruların cevabı gerçek bir gülümseme olacak.

Sianji Well Being Resort Otel/ Bodrum

Dünyanın en iyi 5 detoks otelinden biridir. Avrupa ve Türkiyenin en iyi SPA ve Welness oteli olarak tanınmaktadır. Yıl boyunca  misafirlerini ağırlamaya hazır olan bu otel; yoga-meditasyon, ses terapileri, spa terapileri ve alternatif tıp uygulamaları ile misafirlerini bekliyor.

Natur-Med/ Kuşadası

Her şey dahil sistemini ‘’doğa ve doğada olan hiçbir şeyi sınırlamıyoruz’’ olarak geliştiren bu otel sizlere bol oksijen, temiz yeşil bir ortam, kaplıca ve pek çok doğal imkan sunuyor.  Sağlıksız şehir yaşamından uzaklaşarak sağlığınızı ve beden direncinizi daha güçlü hale getirmenin yollarını burada öğrenebilirsiniz.

The LifeCo/ Bodrum

Hem dinlendirici hem iyileştirici bir tatil deneyiminin adresi. Her mevsim detoks programlarına katılabileceğiniz bu otel,  Hollywood yıldızları Naomi Campbell ve Kate Moss’u ağırlayacak kadar ünlenmiş bir lokasyon. Kaliteli ve eşsiz bir deneyim yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın.

Ananda Spa/Hindistan

Ganj nehrinin karşısında,Himalayalar’ın eteklerinde yer alan Ananda In The Himalayas,  ‘’ Cennete olabildiğince yakın’’  diye tasfir edilmiş bir destinasyon. Hint geleneklerini koruyan yerel doku ve  mistisizm uyum içinde olduğu, dinginliğin tadına sonuna kadar varabileceğiniz bir tatil imkanı sunuyor.

0 replies on “TATİLİN YENİ ADRESİ: DETOKS OTELLERİ”