in

Tatil Kurtarıcıları: 5 Parça ile İşi Kıvır

Hepimiz bazen tatil bavulu hazırlamak için çok zorlanırız. Yanımıza ne alacağımızı bilemeyiz ve belki de kararsızlıktan dolabımızın yarısını bavulun içine sıkıştırmaya çalışırız. Ama halbuki bazı parçalar vardır ki, bu parçalar ile en uzun seyahatinizde bile kolayca işi kurtarabilirsiniz. Biz de sizler için kurtarıcı bir tatil bavulu listesi hazırladık. Eğer siz de kararsızsanız bu konuda doğru sayfadasınız demektir.

  1. MAKSİMALİST ÇANTALAR: Hem kış hem de yaz tatilinizde size eşlik edecek maksimalist çantalar, bir numaralı kurtarıcınız olacak. Gündüze aynı zamanda geceye çok kolay ayak uydurabilecek çantaları, içine at-çık olarak kullanabilirsiniz.
  • BİKİNİ TAKIMI: Kışın tatile gidiyor olabilirsiniz ama bu sizin havuza veya denize girmenize engel değil. Her ihtimale karşı bavulunuzda 1 adet bikini takımı bulundurmanız, sizi kurtarabilir.
  • DOLABINIZIN 1 HİT PARÇASI: Nerede olursanız olun her an özel bir gün veya davet çıkabilir. Bunu sakın unutmayın. Buna -ve tabii ki mevsimine- uygun olarak seçeceğiniz bir parça sizi hem davetin yıldızı hem de bavul hazırlamanın kraliçesi olduracaktır.
  • VİTAMİNLER: Tatile gittiğinizde, vücudunuz biraz da olsa kendini salar ve bağışıklığını kaybeder. Bu yüzden de bavulunuzda mutlaka bir ilaç çantası ve içinde de günlük hayatınızda kullandığınız vitaminleri yanınıza almayı ihmal etmeyin.
  • BUCKET ŞAPKA: Kadınların belki de tatilde en pratik parça olan şapkalar, saçlarınız kötüyken sizi kurtaracaktır.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Eklektik Lüks

Gıdaları Plastiksiz Sakla