SWATCH İLKBAHAR/YAZ 2018 BRIT-IN KOLEKSİYONU

Çiçek açmış desenler, cüretkar egzotik süsler ve 5’i göstererek çaya davet eden saatle birlikte Kraliçe ile hayali bir piknik. Brit-in koleksiyonu İngiliz kültürünün olmazsa olmaz öğelerini alarak onları son moda detaylar ve tüm dünyaya hitap eden Swatch’a özgü sarkastik bir mizaç ile yeniden yorumladı.

Söz konusu İngiliz kültürü olduğunda, geleneksel çay saati vazgeçilmez. Pastel renklerin hakim olduğu ve Kraliçe’ye has detaylarla zenginleştirilmiş tasarımlarla Swatch bu sezon İngiliz çay partisini kolunuza taşıyor.

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte, İngiliz Kraliyet ailesi için saatler on binlerce kişinin davet edildiği geleneksel bahçe partisi zamanını gösteriyor. Baharın gelişini bu yıl İngiliz stilinde kutlayan İsviçreli Swatch, floral detaylar ile bu bahçe partilerine göz kırparken, ekose, patchwork ve tüvit görünümlü kayışlarla klasikleşmiş İngiliz modasını kucaklıyor.

İngiliz kültürünün tüm öğelerini espirili bir şekilde yorumlayan Brit-in, yine İngiliz country tarzının önemli sembollerinden biri olan avcılık geleneğine ise, meşhur İngiliz av köpeği beagle, atlı İngiliz avcıları ve kozalak görselleriyle göndermelerde bulunuyor.

Enerji ve eğlence dolu İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonunun ilk teması olan Brit-in koleksiyonu ile Swatch, bambaşka bir yaşam biçiminin sembollerini kendi DNA’sına katarak yeniden yorumluyor.

0 replies on “SWATCH İLKBAHAR/YAZ 2018 BRIT-IN KOLEKSİYONU”