in

Sunday Service

Instagram’ın büyüleyici dünyasında bugünkü algoritma sebebiyle bazı güzellikleri kaçırabiliyoruz. Haftanın sonuna geldiğimizde hafta boyu gözünüzden kaçmış olabilecek bazı görsel içerikleri sizin için derledik. Ufkunuzu açabilecek veya size ilham olup perspektifinizi genişletebilecek bu hafta için seçtiğimiz Instagram’ın En’leri

Dior’dan Mısır’da Piramitlerin Altında Bir Defile

 https://www.instagram.com/p/ClvevdltpO2/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Fransız moda evi, Mısır’ın antik Gize piramitlerinde, ilk defilesini gerçekleştirdi ve bin yıllık mezarların gölgesinde 2023 sonbahar erkek koleksiyonunu tanıttı.

Nike & Jacquemus

https://www.instagram.com/p/Cl3vc-aOAJM/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Nike ve Jacquemus’un yeni iş birliği Pink Air Humara vintage estetik ile lüksü bir araya getiriyor. 

This is Deste

https://www.instagram.com/p/Cj8gndiqPNP/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Kehanet kartları sayfasının kendi içeriği olan bu instagram paylaşımı, espri bir dille ve oldukça estetik görsellerle takipçilerinin mental sağlığına destek olmayı amaçlıyor.

Welcome.jpeg

https://www.instagram.com/p/ClzYvVspvIL/

Kendisini dijital bir müze olarak tanıtan bu Instagram hesabı fütüristik sanat eserleriyle dolup taşıyor. Gündemden güncel haberler ve nostaljik postlarla da içeriklerini zenginleştiriyor.

New York Magazine’in son sayısı New York’u Sevmek için Nedenler için Pelle Cass’ın çektiği kapak fotoğrafı.

Milanolu Ultra Şık Hanımefendiler: ‘Sciura’

https://www.instagram.com/p/CkxtTUdoLYq/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Instagram’ın yeni gözdesi Milanolu orta yaş üzeri şık hanımefendiler. ‘Sciura’ denilen şık, zarif ve iyi giyimli, hangi yaşta olduğunun bir önemi olmadan sokaklarda stiliyle ön plana çıkan, hayatın tadını çıkarmayı ve tabii ki de modayı seven bu hanımlar, uzun bir süredir sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında. 

December Self Care

https://www.instagram.com/p/ClmAziYAEkx/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Yeni yılla birlikte yeni yıl kararlarınızı ve hedeflerinizi oluştururken size ilham olabilecek ve rahatlatabilecek pozitif bir içerik.

Word ARTworks

https://www.instagram.com/p/Cl3zOL9rNtK/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Text’ler ile sanatı buluşturan bu hesap ilhamınız olabilecek alıntıları tamamen estetik bir şekilde takipçileriyle paylaşıyor. Masaüstünüze veya telefonunuza arkaplan arıyorsanız mutlaka göz atmalısınız.

What do you think?

Written by Editor

TEMA Vakfı’nın 30’uncu Yılı

Puma x Ami