Sosyalleşmenin yeni adresi: Kozmonot Bomonti

İllüzyon ektisi yaratan uzay konseptindeki dekorasyonu, dünya mutfağı esintileri taşıyan zengin menüsü ve Caz Pazarları’yla Bomonti’nin gözde adresi olarak dikkatleri çeken Kozmonot Bomonti, yeni yılda etkinlik takvimini genişletiyor.

Bomonti’nin yeni gözdesi Kozmonot Bomonti, sosyalleşmeyi hedefe alarak farklı konu ve başlıklarda düzenlediği etkinliklerine Ocak ayında yenilerini ekliyor. Herkesin birbiriyle sohbet edebileceği, yan yana dizilen masalarıyla sosyalleşmeyi ve eğlenceyi tetikleyen Kozmonot Bomonti, keyifli performansların sergilendiği Pazar kahvaltılarına caz müziğin en güçlü temsilcileriyle devam ediyor.12.00 – 14.00 saatleri arasında ağırladığı değişen caz gruplarıyla bölgede en keyifli kahvaltı adresi olan Kozmonot Bomonti, 19 Ocak Pazar günü İpek Göztepe’yi, 26 Ocak Pazar ise Ocak ayının son konuğı olarak Ece Şermet’i ağırlayacak.

 

Dünya Klasiklerine Saygı Duruşu: Klasikleşen Kokteyller Atölyesi…
30 imzalı kokteyl seçeneğiyle kokteyl severlere benzersiz deneyimler yaşatan Kozmonot Bomonti, talep üzerine başladığı Kokteyl Atölyeleri’ni yeni yılda düzenli hale getirerek her ay 2 atölye düzenliyor. Ocak ayında ‘Klasiklere Saygı Kuşağıyla’ dünya klasiklerinden 3 adet kokteyl yapımının gerçekleşeceği atölyelerin ilki 15 Ocak Çarşamba günü Kozmonot Topağacı, ikincise ise 22 Ocak Çarşamba günü Bomonti şubesinde gerçekleşecek. 10’ar katılımcıyla, saat 20.00’da başlayacak atölyelerde katılımcılar; kokteyllerin tarihini ve klasikleşme hikayelerini dinlerken,en beğenilen kokteyllerin yapımını deneyecek ve öğrenecekler.

Sahne Arkası’nda bu ay: Ceylan Ertem & Jabbar
‘Sahne Arkası’ başlığıyla geçtğimiz ay Kamufle’yi ağırlayan Kozmonot Bomonti, etkinliği her ay farklı bir isimle gerçekleştirmeyi hedefliyor. Ünlü isimlerle hayranlarını samimi bir ortamda buluşturarak, ücretsiz söyleşilerin düzenlenecği, akustik performansların sergileneceği Sahne Arkası’nın bu ayki konuğu 21 Ocak Salı günü sevilen sanatçılar Ceylan Ertem ve Jabbar olacak.

Safiye Doğal Sabun Kozmonot Bomonti’de harikalar yaratıyor!
2014 yılında kurulan ve soğuk yöntemle yağları 35-40 derecede sabunlaştırarak doğal yoldan yüksek gliserinli, tüm vücut için doğal ürünler üreten Safiye Sabun 19 Ocak Pazar günü, saat 14.00 itibariyle Kozmonot Bomonti’de doğal sabun yapım atölyesi düzenliyor. 2 saat sürecek olan temel soğuk sabununun yapımının öğrenileceği atölye sabunun kısa tarihçesi, kullanılan malzemeler, cilt tipleirne uygun uygulanacak yağlar ve kişisel hijyende sabun kullanımının önemi gibi konularla başlayacak. Kahve, portakal ve lavanta olmak üzere 3 farklı aroma ile sabun yapımının öğrenileceği atölyede Safiye Sabun, misafirlere ömürleri boyunca uygulayabilecekleri sabun yapma bilgilerini sunacak.

0 replies on “Sosyalleşmenin yeni adresi: Kozmonot Bomonti”