in

Sonbaharda Gardırobundan Eksik Etme

Birçoğumuz yazı hasretle beklerken şimdilerde de sonbaharı dört gözle bekliyoruz çünkü malum bu yaz ayları biraz fazla sıcak günler yaşattı bize. Tam da bunaltıcı havalardan çıkıp hafif esintili günler ve gecelere yakışacak cinsten bir liste ile karşınızdayız. Sonbahar mevsimi boyunca yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz başlıklar ve ürünler listemizde!

RAKİPSİZ TRENÇKOT

Hem haki hem de kalıbıyla fark yaratan bir Burberry trençkota kim hayır diyebilir mi? Yükselen fiyatlardan korkanlar için bir süre sonra indirimi yakalamayı veya ikinci el butiklerde bu kesimi bulmalarını öneriyoruz.

KURTARICI ELBİSE

Kesimi ve renkleriyle sonbahara en uyum sağlayabilecek, aynı zamanda da kurtarıcınız olabilecek 3 elbise seçeneği ile karşınızdayız. Hem iddialı hem de fark yaratacak cinsten bu parçalara mutlaka göz atın.

ALTIN RENGİ DÜĞMELİ JEAN

Tüm sonbahar kurtarıcınız olacak bu jean seçeneklerinden 2 farklı model ve renge gardırobunuzda yer açın. Birçok farklı kombinle uyarlamanız mümkün olacak.

FARKLI KALIBIYLA BLAZER

Her daim gardıroplarda sırasını beklemesi gereken bir parçadır blazer ceketler. Birçok parça ile kombinlemenin kolay olduğu ve her girdiği ortamda farkını konuşturmayı başaran bir detaydır.

BİR BAŞKA DENIM CEKET 

Özellikle sonbaharın gözdesi denim ceketler arasından seçim yaparken, her daim klasikten yana oy kullanılır. Fakat bu sezon biraz daha farklılaşmak ve tabuları yıkmak için değişiklik yapıyor, seçimlerimizi başka boyuta taşıyoruz.

COVBOY ESİNTİLER

Birçok kombine ayak uyduran, sonbaharın gözdesi ve kolay kolay vazgeçmenin mümkün olmadığı kovboy çizme sezonumuz açılmıştır! Herkese hayırlı olsun!

FARKIMIZ ÇANTALARDA

Herkesin dikkatini çekmek mi istiyorsunuz? O zaman doğru adres! Bu sezon boyunca herkes seni ve çantalarını konuşacak!

AKSESUARLAR HEP KALIR

Mevsimsiz ve zamansız olan aksesuarlar arasından listemize girenler, sonbaharı selamlayan ve bizden uzun süre ayrılmayacak olanlar!

What do you think?

Written by Editor

Daha Renkli Daha Sağlıklı

Cumhuriyet’in 5 Başarılı Kadını