SOKAKTAN OLİMPİYATLARA

Dünyada olimpiyatlarında önemli bir yere gelen kaykay sporunun, ülkemizde de gelişip yaygınlaşabilmesi için “Sokaktan olimpiyatlara” mottosuyla  önemli bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçiyor. Özellikle hayata kazandırılacak çocuklarımızın beden ve ruh sağlığının gelişmesi için spor bakanlığının desteğiyle güçler birleşiyor.

Bebek Parkı’nda start verilip, Beykoz, Beyoğlu gibi, İstanbul genelinde devam edecek olan sosyal sorumluluk projesi, Türkiye genelinde yoluna devam edecektir. Türkiye Kaykay Federasyonu Başkanı Sedat ÇELENK ve Asbaşkan Levent İYİCİ‘nin kaykay sporunu Türkiye’ye sevdirmek için çıktıkları bu yolda hedefimiz; bu çocukların olimpiyat düzeyinde sporcu olarak yetiştirilmesini sağlamaktır.

Büyükşehir Belediyesi, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah DEMİRCAN, Liv Hospital, Ge, Power FM, Redbull, Bizce Yapım, Diyalog Medya ve Dufa Boya ilk ayağı Bebek Parkı‘nda gerçekleşecek olan  bu sosyal sorumluluk projesinin destekçileridir.

Özge PEKER önderliğinde, Gülay KAMAZ ve Reyhan İPEKEL, Naz Kamaşak‘ın destekleri ile İstanbul’un gönüllülerine ve yüreği bu çocuklar için atan ünlülere ulaştılar. İş, sanat, spor ve sosyal yaşamın ünlü isimlerinin de yer alacağı etkinliğe davetlisiniz…

0 replies on “SOKAKTAN OLİMPİYATLARA”