Şeyma Subaşı X Atasay Kapsül Koleksiyonu VOL : 2

2018 yazının en çok konuşulan mücevher iş birliklerinden biri olan Şeyma Subaşı X Atasay kapsül koleksiyonunun ikincisi mücevher severlerin beğenisine sunuldu.

 

İlk koleksiyonda yazın enerjisi üzerine kurulu konsept ve modellerin yerini bu koleksiyonda son yıllarda moda dünyasını kasıp kavuran Pop Art öğeleri aldı.

Uluslararası bir sosyal medya fenomeni olan Şeyma Subaşı ve ödüllü Atasay tasarım ekibinin birlikte ortaya çıkardığı koleksiyon Şeyma Subaşı’nın bitmek bilmeyen enerjisini yansıtıyor.

Koleksiyonda, pop art akımının ikonik sembollerinden dudak, göz, yıldız ve şimşek, sağlıklı beslenmeye gönderme yapan ananas ve avokado gibi birçok sembol renkli taşlar ve altınla buluşuyor.

Taşlı şimşekli gözlerden oluşan kolyeler kendisi gibi asla yılmayan ve hep kendi doğrularında ilerleyen kadınlara nazarlığa alternatif ve modern bir dokunuş getiriyor.

Her zaman doğallığı ile ön planda olan ve pozitif düşüncenin önemini savunan Şeyma Subaşı’nın “you go girl”, “happy life”, ‘’girl power’’ve daha birçok mesaj veren sloganları da koleksiyonda önemli yer tutuyor.

 

Farklı tasarımlar ve ikonik modellerle mücevher dünyasına yepyeni bir soluk kazandıracak Atasay x Şeyma Subaşıikinci kapsül koleksiyonuna Atasaymağazaları ve www.atasay.com‘dan ulaşabilirsiniz.

 

Yazıya ait etiketler
, ,
0 replies on “Şeyma Subaşı X Atasay Kapsül Koleksiyonu VOL : 2”