SEYAHATİNDE STİLİNİ KONUŞTURANLARDAN MISIN?

Mevsim ayırt etmeksizin bulduğumuz her fırsatta yeni yerler keşfetme fikri hepimiz için ortak bir düşünce. Tatil fikrinin çizgisini belirlemek ise herkes için farklı bir durum. Kimimiz tamamen dinlenme modunda ilerlerken, kimimiz ise eğlence merakından düşünüyoruz yollara.

Seyahat denilince akla ilk gelenler arasında tabi ki bavul geliyor. Yani önceden belirlenen kombinler, tamamlayıcı aksesuarlar ve birçoğu. Bavullarımızı kimi zaman rotamızın şartlarına, kimi zaman da ruh halimize göre ayarladığımız kesin. Peki siz  seyahat stilinizi neye göre belirleyenlerdensiniz?

Bazı seyahatlerde, aklımızın merkezinde sadece iş ve şehrin vermiş olduğu stresten uzaklaşmak oluyor. Tatile çıkmadan önce kombin yapmak ile zaman kaybetmek istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda yapılacak işlem oldukça basit, birkaç parça jean, fazlasıyla basic tişört, en rahat spor ayakkabılar ve sweatshirtler kurtarıcılarınız olacaktır.

“Moda her zaman rahatlıktan öndedir” diyenlerdenseniz; önce sert bir kahve hazırlayın ve kombin hazırlıklarınıza başlayın! Bambaşka şehirlerde iddialı stilinizi konuşturmak elinizde!

Bambaşka bir seçenek olarak seyahatinizde tercih ettiğiniz ülkenin kültürüne ve giyim tarzına uyum sağlamak isteyebilirsiniz. Giyim tarzınızın kısa süreli değişikliği size kendinizi farklı hissettirecek ayrıca dikkat çekici fotoğraflar ile geri dönmenizi sağlayacaktır.

Şehir yaşantısı, iş yoğunluğu ve bunun gibi birçok sebepten her gün benzer stillerde giyinmek zorunda kalıyoruz. Tatilleri gezme fikrinin yanı sıra, sıkıldığınız stilinizi hareketlendirmek için de kullanabilirsiniz!

Eğer yapacağınız seyahat sizin için bir alışveriş seyehati ise, o zaman bavullarınızda boş yer açın, gittiğiniz yerden seçtiğiniz parçalarla geri dönün! Döndüğünüzde satın aldığınız bambaşka parçalar, kaldığınız yerden devam etmeniz için size farklı enerjiler verecektir.

 

0 replies on “SEYAHATİNDE STİLİNİ KONUŞTURANLARDAN MISIN?”