in

Seyahat Severlerin Mutlaka İzlemesi Gereken Filmler

Film izlemeyi ve seyahat etmeyi sevenler için ‘seyahat’ temalı filmler izlemek bambaşka bir zevktir. Ufak film molaları verdiğinizde bile yeni yerler ve yeni ilham verici şeyleri keşfetmek istenler için bu filmler tam aradığınız macera dozunu karşılayacak.

The Secret Life of Walter Mitty

Çok orijinal bir film ile karşınızdayız! Walter kendi halinde çalışan genç bir adamdır. İş ortamındaki yeni arkadaşına karşı duygular besleyen Walter, kendisini beklenmedik durumların içinde bulur. Bir yandan çalıştığı dergide artık basın hayatına internet üzerinden devam edeceğini açıklamıştır. Son yayınlayacak sayıda kullanılacak olan önemli bir fotoğrafın kaybedilmesi ile işsiz kalma tehlikesi yaşayan Walter, beklenmedik maceraların içine atılır.

Knockin’on Heaven’s Door

Bu filmde iki genç ileri derecede kanser hastası olduklarını ve artık hastalıklarında geri dönüş olmadığını öğrendikleri andan itibaren dünyaya bambaşka bir gözle bakmaya başlar. Yolculukları için araç bulmaya karar vererek araba çalıp yolculuğa başlarlar. Arabanın bir gangster çetesine ait olduğu ve torpido gözünde bir silah bulunduğunu öğrendiklerinde işler karışır. Mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz!

Into the Wild

Christopher iyi bir okuldan mezun olduktan sonra istediği hayatın o olmadığına karar verip şehirden tamamen bağını kopartır ve Alaska’da yeni bir hayat başlar. Christopher, hayatını kökünden değiştirecek bazı arkadaşlıklar kuracak, hayatının anlamını ve ölümün kaçınılmazlığını en sert haliyle kavrayacaktır.

The Beach

Richard kendi ülkesinden Tayland’a macera tutkusuyla yola çıkar. Modern dünyanın ona dayattığı kurallardan ve düzenden kaçma hedefiyle atıldığı serüvende ilginç insanlarla tanışır. Daha önce kimsenin gitmediği bir sahilden bahseden bir adamla tanışır.

Wild

Cheryl isimli genç kadın son zamanlarda yaşamaya başladığı sorunlar nedeniyle hayatının anlamsızlaştığını hissetmeye başlar. Kendi içsel dünyasını keşfetmek, yaptığı yanlışları anlamak ve hayatını daha yaşanılır kılmak adına 1,100 millik solo bir yürüyüşe çıkmaya karar verir. Bazen geçmişe dair derin düşüncelere kendini kaptıran Cheryl neden bu yola çıktığını sıkça kendine hatırlatarak yoluna devam eder.

What do you think?

Written by Editor

Daha Verimli Çalışmak İçin 4 İpucu

HAFTA SONUNU GÜZELLEŞTİRECEK 5 KOKTEYL TARİFİ