Sevgililer Günü’nde orijinal ve şık bir hediye, iç giyim mücevheri layla bralery

Sevgililer Günü’nde sevgilisini biricik hissettirmek isteyen erkeklere…

Kendini şık ve zarif hissetmek isteyen kadınlara…
İç giyime özel tasarlanan yeni mücevher markası layla bralery’nin

kalp şeklindeki altın ve gümüş tasarımları,
ilk alışverişe özel % 20 indirimli!

“Her şey bir kalp atışıyla başlar” ilhamıyla hayat bulan layla bralery, kalp şeklinde tasarlanan “heartbeat” serisinde, kişiye özel harfli, nazar boncuklu, taşlı ve incili seçenekler sunuyor. Altın ve 925 ayar gümüş üzerine altın kaplama olarak dizayn edilen bralery’ler, kullanıcının isteğine göre özelleştirilebiliyor. Ürünlerin özel arkalığı ise sutyen, kombinezon, babydoll, spor sutyeni gibi iç giyim ürünleri üzerinde güvenle kullanılmasını sağlıyor. layla bralery ürünleri, www.laylabralery.com adresinden satışa sunuluyor. İlk alışverişinde “ilk aşk” kodunu girenlere %20 indirim sağlanıyor.

 

Markanın yaratıcısı Zeynep Bölükbaşı’na göre layla bralery, kadınların üzerinde taşıyacağı bir şifre! Ve bu minik kalp, onların içinde yaşadığı değişimlere en yakından tanıklık edecek… Herkesin kendinden hikayeler bulacağı ve anlatacağı layla bralery’nin dünyasını, Instagram hesabından takip edebilir ve dahil olabilirsiniz.

 

bralery nedir?

bralery, iç giyim için özel olarak tasarlanan mücevherdir. İngilizce’deki ‘bra’ ve ‘jewellery’ kelimelerinin birleşiminden oluşur. bralery, layla bralery tarafındanyaratılmış yeni nesil bir aksesuardır.

 

0 replies on “Sevgililer Günü’nde orijinal ve şık bir hediye, iç giyim mücevheri layla bralery”