SEPHORA, DIOR İŞ BİRLİĞİYLE YILIN EN İYİ MAKYAJ ARTİSTİNİ SEÇTİ

Bu yıl Dior iş birliği ile gerçekleşen Sephora Beauty Masters yarışması adeta görsel bir şölene dönüştü. Sephora’nın profesyonel makyaj artistlerinin “en iyi” seçilmek için yarıştığı Sephora Beauty Masters, ünlü sunucu Öykü Serter’in sunumuyla İstinyePark AVM’de gerçekleşti.

 

Dünyaca ünlü kozmetik devi Sephora’nın Dior iş birliğiyle gerçekleştirdiği ve profesyonel makyaj artistleri yetiştirmeyi amaçladığı “Sephora Beauty Masters” yarışmasının finali, İstinyepark AVM’de ünlü sunucu Öykü Serter’in sunumuyla gerçekleşti.

Yarışmanın jüri koltuğunda Sephora Türkiye Genel Müdürü Sayın Beyhan Figen, Sephora Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Gökçe Biryıldız, Arcon Kozmetik Genel Müdürü Deniz Aksoy, Dior Satış Direktörü Sayın Joan Alzarkali, Dior Uluslararası Eğitim Müdürü Sayın Lauren Watts ve değerli makyaj artisleri Rıfat Yüzüak ve Melis İlkkılıç yer aldı.

Etkinlik boyunca yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet yaşandı. Uygulama sonrası modellerin makyajlarını sergiledikleri şov, görsel bir şölene dönüştü. Aylar süren ön hazırlık sürecinden geçerek finale hazırlanan yarışmacılar, Dior’un uluslararası eğitim ekibinden yıl boyunca aldıkları özel eğitimlerle kendilerini geliştirme şansı buldu.

Yetenekli 12 makyaj artistinin birinci olabilmek için yaratıcılığın sınırları zorladığı Sephora Beauty Masters’ın finalinde zafer, Akasya Sephora Mağazası güzellik uzmanı Burcu Öğütçü ’nün oldu. Renklerin ve yeteneğin başrolde olduğu etkinlikte yarışmanın 2.’si Samsun Piazza Sephora mağazasından Yasemin Erez olurken 3.sü ise Nişantaşı Sephora mağazasından Gamze Yaşar oldu.

0 replies on “SEPHORA, DIOR İŞ BİRLİĞİYLE YILIN EN İYİ MAKYAJ ARTİSTİNİ SEÇTİ”