ŞEHRİN YENİ RENGİ “PINK MAMA”

İstanbul’un yenisi “PINK MAMA” pembe cazibesiyle daha ilk görüşte kendine hayran bırakarak, gece hayatında ezberleri bozan yepyeni bir akımın öncüsü oluyor!

Klein Entertainment Group’un yeni mekanı PINK MAMA kapılarını açtı. Konsept danışmanlığını Esra Türker, dekorasyonunu Mimar Cemalettin Kökdemir’in yaptığı PINK MAMA, sade ama şık tarzıyla dikkat çekiyor.

 

1920’lerin ışıltısı PINK MAMA’da…

Etkileyici olduğu kadar keyifli bir ortama sahip olan PINK MAMA, ardında ne olduğuna dair heyecan yaratan ve kapıdan içeriye hızla girme isteği yaşatan bir mekan olarak ilgi uyandırıyor. Pembe enerjisiyle, samimi, davetkar, her daim neşeli, yaratıcılığın ve ilhamın merkezi PINK MAMA, İstanbul gecelerine yeni bir eğlence tarzı getiriyor.

1920’lerden 1940’lara uzanan dönemin ikonik mimari dokunuşlarını günümüze taşıyan mekanda Art Deco tarzı yalın, cesur, tek rengin hakimiyetinde bir gövde gösterisi yapıyor. Şık ama rahat bir tarza sahip olan mekan özel bölümleri dahil toplam 600 kişi kapasiteye sahip… Funk, afro tarzı house şarkıların arasına en sevilen 70’ler 80’ler Türkçe şarkıların çarpıcı editlerinin çaldığı PINK MAMA’da bu eğlenceye sunumlarıyla da dikkat çeken imza kokteyller eşlik ediyor.

Gözün gördüğü her yere hakim olan, evrensel sevginin, arkadaşlığın, içsel denge ve güzelliğin rengi pembe, PINK MAMA’yı maceracı bir eğlence dünyasına dönüştürüyor. Mekan için özel hazırlanacak şovlar ve sürpriz konsept partiler çok konuşulacak!

Harbiye’de konumlanan PINK MAMA,  haftanın 2 günü açık. Vale hizmeti bulunan bu güzel mekan Cuma, Cumartesi 23.00 – 05.00 saatleri arasında gecenize pembe bir deneyim sunmaya geliyor.

 

 

0 replies on “ŞEHRİN YENİ RENGİ “PINK MAMA””