Şehre Döndük!

Çok renkli ve eğlenceli bir yaz sezonunu geride bıraktık. Şimdi ise yeni bir sezonla karşı karşıyayız. Ama sezonda şaşırtacak sürprizlerle karşılaşıyoruz. Neredeyse yazı aratmayacak derecede renkli bir sonbahar sezonu bizleri bekliyor. Şehirlere dönmüş olmamız demek eğlenceli stil tavrımızı geride bıraktığımız anlamına gelmiyor. En stil sokak stilleri bizi şehre geri döndüğümüz bu günlerde yeniden selamlıyor.

RENKLİ ETKİ

Her ne kadar soft tonların, toprak renklerin ve hatta siyahın büyük tutkunu olsak da özellikle son birkaç sezondur hepimizin dolabında öncesine göre fazlaca renk görmek mümkün diyebiliriz. Renklere bu kadar ısınmışken şimdi bu renkleri stilimize uyarlamanın tam zamanı.

KONTRAST YÜKSELİŞİ

Renklerden bahsetmişken bu renk kullanımlarının da kendi içinde birden fazla trendinin olduğunu söylemekte fayda var. Sezonun en öne çıkan renk kullanımı trendlerinden birisi kontrast renklerin kombinlerimize taşınması. Her ne kadar zıt gibi görünse de aslında bu zıtlık çok büyük bir uyum içinde.

GİZEM ALTINDA

Sonbahar demek uzun paltoların, trençkotların, kaşe kabanların tekrar gün yüzüne çıkması demek. Bu uzun parçaları şüphesiz ki giymeyi ve kombinlemeyi çok ama çok özledik.

GÖMLEKLERE YENİDEN SELAM

Yazın eğlenceli stili ardından şimdi tekrar şık ve klasik kombinler yapabileceğimiz günlerle yeniden selamlaşıyoruz. Klasik kesim gömlekler, şık ve stil sahibi etekler şehrin ritminin çok daha yüksek atmasını sağlayacak.

0 replies on “Şehre Döndük!”