TRÉSOR: Klasik pırlanta dokunuşlarıyla gelen modern stil

Günümüzde saat, artık sadece zamanı kontrol etmek için kullanılan bir araç değil. Bileğimiz için yaptığımız seçim çoğu zaman stilimizi tamamlayan bir düşünceden etkileniyor. Her şeyin ötesinde, saatler artık temel aksesuarımız haline geldi.

Bugün birçok kadın için saat, kişilik ve genel stiliniz hakkında ipucu veren bir aksesuar. İster günlük yaşamınız, ister sofistike bir akşam etkinliği için olsun; tercih ettiğiniz saat ulaşmak istediğiniz görünüm için belirleyici bir dokunuş olabilir.

 

Bu ruhla yola çıkan OMEGA, çok çeşitli materyal ve renk yelpazesinde sunulan yeni De Ville Trésor koleksiyonunu sunmaktan gurur duyuyor.

 

Trésor oldukça modern görünüme sahip klasik bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda yer alan modeller, 39 mm veya 36 mm ebatlardaki ince kasasıyla ve kasanın iki yanından kavisli bir şekilde uzanan pırlanta dizisiyle öne çıkıyor.

Saatin tepesinin içerisine yerleştirilmiş tek pırlanta hemen dikkat çekiyor. Bu pırlantanın çevresinde kırmızı likit seramikten yapılmış ve beş OMEGA logosunun birleşmesiyle tasarlanmış göz alıcı çiçek motifleri yer alıyor.

Bu saatler ayrıca, lake kadranlarını zarifçe çevreleyen, sade baskılı veya kabartma Roma rakamlarıyla da göze çarpıyor.

Son olarak, OMEGA her bir Trésor modelinin kasa arkasında “Her Time” tasarımının yer aldığı özel aynalı bir kapak kullanıyor. Bu uygulama ile OMEGA kullanışlı bir aksesuar sunmanın yanı sıra, yansıma fikrinden yola çıkılarak kadınlara kim olduklarını ve sahip oldukları doğal karizmayı hatırlatıyor. Bu kapağın altıda ise, OMEGA kalibre 4061 yer alıyor.

 

 

 

 

 

0 replies on “TRÉSOR: Klasik pırlanta dokunuşlarıyla gelen modern stil”