in

Sana Özel Bakım

Spordan diyete, giyim stilimizden takılarımıza, telefonumuzdan ev dekorasyonuna kadar birçok hizmet ve ürünü kişileştirmeyi seviyoruz. Kişiye özel tasarlanmış ürünün yerini hiçbir şey tutamaz diyenlerdenseniz kişiselleştirilmiş bakım dünyasına bir göz atmaya ne dersiniz?

Mobil uygulamalar, canlı profesyonel destek hatları, eğlenceli çevrimiçi testler ile formüllere ince ayarlar yaparak doğru kişisel bakım rutinini bulmak gittikçe yükselen bir trend haline geliyor. Özellikle cilt bakımı için herkese uyan tek bir ürün yoktur, yanlış herhangi bir bileşen ciltteki tedavi etmek istediğimiz mevcut problemi daha kötü bir duruma getirebilir. Kişileştirilmiş bakım en uygun ürünü bulmak için deneme / yanılma üzerine yapılan alışverişlerden daha hızlı ve etkilidir.

Bu yeni başlayan akıma uyan markaları ve yenilikçi ürünlerini beraber inceleyelim:

(Markaları ayırmak için başlıklarını yazdım, sayfaya yerleştirirken başlık şeklinde kullanmayız ilgili ürünlerin yanına / ortasına yazıları yerleştiririz, yazılarda marka ismi geçiyor)

Homemade Aromaterapi

Homemade Aromaterapi’den alacağınız eğitimlerle yüz, vücut ve saç bakımı için özel reçetelere sahip olabilir ve doğal yöntemlerle üretilmiş sabit ve uçucu yağları, bitki sularını, sirkeleri karıştırıp kendinize özel kremler, tonikler, temizleyiciler yapabilirsiniz.

 

Dr. Savon

Değişen saç ihtiyaçlarına göre tasarlayabileceğin şampuan olanağı sunan Dr. Savon, online Kişisel Saç Testi’ni yaptıktan sonra saç tipiniz için en uygun bazı ve özel kompleksleri sizlere gönderiyor. Sonrasında yapılması gereken tek adım baz ve kompleksleri karıştırıp kişiselleştirilmiş şampuanın keyfini sürmek!

 

Skin Ceuticals

Online Güzellik Danışmanı’ndan ücretsiz canlı destek alabileceğiniz SkinCeuticals cildinizin ihtiyacına göre en uygun bakım rutinini oluşturmanıza yardımcı olacak birçok cilt sorununa karşılık verecek şekilde tasarlanmış kapsamlı bir cilt bakım ürün yelpazesi sunar. Temizleyiciler, topikal antioksidanlar, tonikler, düzeltici serumlar ve kremler, nemlendiriciler, güneş korumaları ve daha fazlasını içeren klinik olarak test edilmiş ürün yelpazesi ile cildinize en uygun bakım basamaklarını profesyonel destek ile belirleyebilirsiniz.

Clinique ID

Clinique ID ile 30’dan fazla endişeye uygun formül kombinasyonu yaratarak kendinize uygun nemlendiriciyi yapmak mümkün. Clinical Reality teknolojisi ile akıllı telefonlar aracılığı ile cilt analizi yaparak cilt tipine uygun baz ve probleme yönelik aktif konsantre kartuş seçimi ile cildinizin ihtiyacı olan bakımı yaratabilirsiniz.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Zendaya Valentino Pink PP Reklam Kampanyasında

Dengede Kalmanın Sağlığa Yansıması