in

Renk Blokları Yüzünü Gösterdi

Heyecanla beklediğimiz ilkbahar yaz koleksiyonlarına dair ipuçları çoğalmaya başladı. Şimdilerde bile görmeye başladığımız en can alıcı renkler için listemiz hazır. Siz de gardıroplarınız için bu renk bloklarına mutlaka yer açın, hepsi çok cezbedici görünüyor.

VERY PERI

Kırmızının alt tonuyla mavinin harmanlandığı morun bu müthiş tonu oldukça iddialı bir giriş yaptı koleksiyonlara. Bahar ayları boyunca sık sık göreceğimiz, hem seksi hem de cezbedici bir tavrı olan bu renk çoğu tasarımcının da radarına girdi bile.

INNUENDO

Enerjinin en yüksek hali bu yoğun renkteki bir pembeden geçiyor. Baharın gelişini bu denli pozitif bir yaklaşımla karşılayan canlı pembe, diğer donuk pembelerden kendini ayrıştırıyor. Parlak ve cesaret simgesi haline dönüşen bu ton için cüretkar olmak isteyenleri bekliyoruz.

GLACIER LAKE

Bebek mavisi olarak adlandırılan ve oldukça sempatik görünen bu ton baharın en sakin halini çağrıştırıyor. Genelde çok masum oluşu dolayısıyla pek de günlük hayatta tercih edilmeyen mavinin bu hali, 2022 için boyut değiştiriyor. Ton sür ton olarak kullanıldığında çok hoş bir esinti yakalamaya müsait Glacier Lake için gardıroplarda yerler açılsın.

BUTTER

Tam bir tereyağ tadında üstelik uzun zamandır bizimle olmayı tercih eden bir ton ile beraberiz. Donuk sarı olup aynı zamanda da görünümüyle içi ısıtan bu ton, çok renkli düzenden sıkılanlar için harika bir tercih olacak.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Dışı Soğuk İçi Sıcak Shearling

En İkonik Kırmızı Rujlar