Reebok “Kadın Gücü”nün Yeni Temsilcisi: Danai Gurira

Öncü fitness markası Reebok, kadın gücünün en iyi temsilcilerinden, dünyaca ünlü ödüllü oyun yazarı ve aktris Danai Gurira ile anlaştı.

“Be More Human” mottosuyla insanı fiziksel, zihinsel ve sosyal olarak geliştirmeyi hedefleyen Reebok, Danai Gurira ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında kadınları, kendi kendilerinin kahramanları olması konusunda teşvik ediyor. Fitness ve iyi yaşam yoluyla elde edilen fiziksel ve zihinsel gücün savunucusu Gurira, bu işbirliğiyle, Reebok’ın “Önce Kadın Kampanyası”na öncülük etmek için bir araya gelen dinamik kadın kadrosunda yerini aldı.

Gurira, “Hepimiz gücü farklı şekilde algılıyoruz; fiziksel olarak, zihinsel dayanıklılıkla, dürüstlükle ve en önemlisi toplum aracılığıyla… Güç, kişisel inançlarımın ve oyunlarımda tasvir ettiğim karakterlerin merkezinde yer alıyor. Reebok’la çalışmaktaki amacım da kadınların içindeki gücü ortaya çıkarmak ve kültürel kadın devrimine öncülük etmeye devam edebilmek. Her birimiz birbirimize kahraman olmalıyız.”

Reebok Kıdemli Marka Müdürü Sanem Karacan ise “Reebok olarak, kadının gelişimine önem veriyoruz; güçlü, kendine güvenen ve fark yaratan kadınları rol model olarak seçiyoruz. Sporun ve kadının gücünün daha fazla yayılmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Gurira, çok sayıda kadına ilham veren benzersiz bir güç barındırıyor. Onun da güçlü Reebok kadınlarından biri olmasından heyecan duyuyoruz.” dedi.

Reebok, Danai Gurira’nın yanı sıra, Gal Gadot, Victoria Beckham, Gigi Hadid ve Ariana Grande gibi kendi dünyasını yaratan kadınlarla birlikte çalışıyor.

0 replies on “Reebok “Kadın Gücü”nün Yeni Temsilcisi: Danai Gurira”