RACHEL ARAZ x BOBBI BROWN

Rachel Araz’ın favori Bobbi Brown ürünlerinden oluşan seti 12 Aralık’tan itibaren Bobbi Brown mağazalarında! Üstelik set içerisindeki ışıltılı Swarovski Crystal Stardust bilezik hediyesi de sizi bekliyor.

Yeni yıl yaklaşırken en iyi hediye seçeneklerinizden biri olacak Rachel Araz x Bobbi Brown kapsül koleksiyonu Rachel’in severek uzun zamandır kullandığı üç favori Bobbi Brown ürününü içeriyor: Luxe Matte Lip Color – Tawny Pink, Shimmer Brick – Pink Quartz ve Mini Smokey Eye Mascara. Tüm makyaj uygulamalarınızda tercih edebileceğiniz, günün her anı size eşlik edecek bu üç ürün koleksiyona özel bir çanta içinde sunuluyor. Rachel Araz x Bobbi Brown kapsül koleksiyonunun yeni yıl sürprizi ise çantanın içinde sizi bekleyen Swarovski’den 369 TL değerindeki ışıltılı Crystal Stardust bilezik!

Luxe Matte Lip Color yoğun pigmentiyle zengin renk uygulaması sunarken kadife dokusuyla dudaklarda yumuşak bitiş ve uzun süre kalıcılık sağlıyor. Rachel’in seçimi olan Tawny Pink rengiyse hem günlük hem de yoğun makyajların kurtarıcısı niteliğinde. Yanaklarda ışığı yansıtan inci pigmentlerle ışıltıyı ve pembeliği bir arada sunan Shimmer Brick – Pink Quartz yüze doğal bir ışıltı kazandırıyor. Rachel’in vazgeçemediği maskarası olan Smokey Eye Mascara ise kirpiklere ekstra dolgunluk sağlayarak maksimum seviyede kıvırıyor ve 8 saate kadar kalıcılık sunuyor!

Rachel Araz x Bobbi Brown koleksiyonu 11 Aralık gecesi bobbibrown.com.tr’de, 12 Aralık’tan itibaren ise Bobbi Brown mağazalarında!

 

Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “RACHEL ARAZ x BOBBI BROWN”