PUMA EN POINTE KOLEKSİYONUNU SELENA GOMEZ İLE DUYURUYOR

PUMA, bu koleksiyonu kendine güvenen kadınlar için üretti. Pembe ton geçişlerinin olduğu ve pastel geçişlere sahip En Pointe, şıklığı rahatlıkla buluşturan bir koleksiyon. Bir stil ikonu olarak Selena Gomez bu koleksiyonun çizgisinin en iyi şekilde yansıtan isim oldu. Değişken stili, onu kırmızı halıdan dünyanın her kösesine götürür. Korkusuzluğunun koleksiyonu güçlü, dik ve dikkat çekici kılıyor.

Koleksiyon, PUMA tasarım ekipleri ile New York Balesi dansçıları arasındaki bir konuşmadan doğdu. Hareket kavramını anlamak için bir dansçının uzun provaları boyunca ellerinden gelenin en iyisini yapabilmesi için hangi manevraları yaptığı ve nelere ihtiyaçları olduğu tartışıldı.

PUMA En Pointe koleksiyonunda, bale tekniğinden alınan doğrusal çizgiler, geniş kumaşlar ve dokuma detaylar hareket kolaylığı ve esneklik sunuyor. Metal detaylar parlak ve sportif çizgilerle birleşerek her harekette kişiyle bütünleşir. Çünkü uyum zorunluluk, hafiflik her şeydir. Sürekli kıyafet değiştirmeye son veren, dans sırasında hareket kolaylığı verirken kasları sıcak tutan bu koleksiyon, performansı mükemmelleştirmek için var.

0 replies on “PUMA EN POINTE KOLEKSİYONUNU SELENA GOMEZ İLE DUYURUYOR”